Společnost STEELTEC CZ je totiž součástí nadnárodní skupiny Husqvarna, která vlastní i značku GARDENA, a s produkcí až 110.000 ks sekaček ročně tak pokrývá až třetinu světové produkce.

Společnost STEELTEC CZ v příštím roce oslaví již 30 let svého působení v areálu Třineckých železáren několik milníků z ní učinilo předního výrobce zahradního a malozemědělského nářadí, respektive spotřebního zboží kovového charakteru.

Hlavní doménou společnosti STEELTEC CZ je velkosériová strojírenská výroba, od lisování kovů přes svařování, broušení, velkokapacitní lakování až po montáž hotových výrobků. Podporou výroby je vlastní nástrojárna pro vývoj a výrobu lisovacích nástrojů. Možnosti podniku zpestřuje malé vývojové středisko, kde se navrhují a testují nové výrobky, případně výrobní přípravky k velkosériové produkci.

Zdroj: zadavatel inzerce

K renomé společnosti STEELTEC CZ rovněž přispívá dlouhodobá spolupráce s chráněnou dílnou Ergon. Od počátku spolupráce v roce 2002, postupným rozšiřováním areálu, dnes zaměstnává přes 180 pracovníků se změněnou pracovní schopností. Společnost STEELTEC CZ obdržela za tyto aktivity ocenění od KHK a Sdružení pro rozvoj MSK za přínos k rozvoji MSK. Tuto spolupráci vnímáme jako strategicky důležitou a oboustranně perspektivní do budoucna.

Společnost STEELTEC CZ stále roste, rozšiřuje portfolio své produkce ať už inovačními projekty koncernu Husqvarna, tak také novými projekty mimokoncernových zákazníků, kteří poptávají služby velkosériové kovovýroby. Firma tak i neustále rozšiřuje svůj tým odborníků a hledá nové spolupracovníky. Pravidelnými investicemi do nových technologií STEELTEC CZ nejen udržuje krok s konkurencí, ale může nabídnout také perspektivní práci v příjemném prostředí, na moderních strojích s benefity a zázemím nadnárodní švédské skupiny Husqvarna.

Zdroj: zadavatel inzerce

STEELTEC CZ, s.r.o., Průmyslová 700, 739 65 Třinec-Konská,
E-mail: steeltec@steeltec.cz, www.steeltec.cz, Tel.: 558 535 096