Výrobní program je i přes značnou specializaci velice široký. Společnost produkuje civilní balisticky chráněné vozy nejrenomovanějších světových výrobců vozidel, a to jak v kategorii limuzín či SUV, mezi které patří Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, Toyota, ale i např. Škoda. Ve vojenské oblasti společnost od svého založení zajišťuje dodávky speciální obrněné techniky pro armádní uživatele. Mezi její produkty patří například speciální úpravy lehkých průzkumných vozidel Kajman, obrněné verze vozidel Land Rover, pancéřovaná bojová vozidla vlastní konstrukce Perun 4x4 a Vega 4x4 a 6x6 či kabiny vyráběné jak pro nákladní vozidla Tatra, tak pro další světové výrobce nákladních vojenských vozidel. Společnost SVOS, spol. s r.o. je dále specializována na výrobu vozidel pro přepravu cenin a vozidel pro speciální použití u policie, vězeňské služby, vojenské policie a dalších ozbrojených složek. 

Společnost disponuje vlastním konstrukčním oddělením a také vlastním vývojem a výrobou prvků pancéřové ochrany včetně výroby balisticky odolných skel. Je nutné zmínit, že SVOS je plně soběstačná - „vlastně malá automobilka“ - a v přeloučském závodě má k dispozici veškeré potřebné technologie, které umožňují – společně s profesní skladbou zaměstnanců – aby se pancéřovaná vozidla vyráběla plně a pouze „pod jednou střechou“

SVOS Přelouč díky stále se zvyšujícímu exportu a množství zakázek potřebuje navýšit počet kvalifikovaných zaměstnanců, a proto aktuálně hledá do svého týmu nové kolegy především na pozice elektro konstruktér, zámečník, autoklempíř, autolakýrník. Společnost jim a pracovníkům dalších profesí nabízí práci v příjemném pracovním prostředí v moderních pracovních prostorách a v přátelském kolektivu. 

Při své činnosti firma spolupracuje s předními akreditovanými balistickými laboratořemi a dozorovými orgány v EU a NATO. V rámci České republiky jsou schopnosti společnosti unikátní. Do současné doby vyrobila na 5000 pancéřových a chráněných vozidel různých kategorií, které slouží u více než stovky vládních i nevládních provozovatelů ve více než 60 zemích světa včetně desítky zemí NATO.

www.armsvos.cz

http://www.armsvos.cz/nabidka-pracovnich-mist.html