Cestující vozí nové autobusy. Celkem jich je 315 ve výrazném modrém provedení s bílými a žlutými prvky. Lidem v nich není v létě horko, protože Arriva nakoupila všechny autobusy s klimatizací a o bezpečí při cestách se starají u každé sedačky bezpečnostní pásy. Autobusy jsou nízkopodlažní, takže nástup i výstup je i pro maminku s kočárkem nebo babičku s nákupní taškou snadnější a není potřeba zdolávat schody. Velkou novinkou je možnost zaplatit za jízdenku bankovní kartou. I v té nejmenší vesničce, do které autobusy zajíždí, si cestující jen pípne kartou a nemusí hledat drobné v peněžence nebo po kapsách. Autobusy jsou vybaveny i USB nabíječky pro mobilní telefony nebo WIFI připojením na páteřních trasách. 

Některé autobusy jezdí i na Šumavu a další turistická místa, v létě k nim proto bude Arriva připojovat cyklovleky nebo držáky kol, v zimě pak skiboxy na uložení lyží. 

Změnami prošly i jízdní řády, informace jsou průběžně doplňovány na webu organizátora dopravy www.idpk.cz

Rozšíření řidičáku Arriva zaplatí 

Na 235 linek vyjelo autobusy z deseti garáží Arrivy. Nový dopravce hledá ještě několik posledních řidičů. Hlásit se mohou nejen zájemci s oprávněním skupiny D, tedy autobusáci, ale i ti, kteří řidičský průkaz na autobus vůbec nemají a chtěli by se kochat krásami Plzeňska zpoza jeho volantu a být v kontaktu s lidmi.
Arriva zaplatí zájemcům i rozšíření řidičského průkazu ze skupiny C na D.

Hledáme ještě několik řidičů!! 

Řídit autobus a vozit lidi do práce, do škol, na nákupy nebo do dalších cílů jejich cest je v turbulentní době dlouhodobá jistota, protože cestovat bude vždy potřeba. Jistotou je i pravidelný měsíční příjmem kolem 40 tisíc korun. Arriva svým řidičům nabízí i celou paletu benefitů. Mezi ty standardní patří 25 dnů dovolené a penzijní připojištění. Mezi ty, u některých zaměstnavatelů netradiční, patří třeba benefitní systém s příspěvky na kulturu, sport nebo nákup vitamínů, levnější tankování u Benziny, výhodný mobilní tarif i pro rodinu nebo možnost koupit si vlastní nový automobil se slevou. Nové autobusy jsou klimatizované, takže ani jejich řidičům nemusí být v létě horko, protože většina lidí horké léto špatně snáší.

Přihlásit se je snadné a rychlé 

Kompletní podrobnosti a kontaktní formulář má Arriva na svém webu www.arriva.cz v sekci kariéra.
Ještě jednodušší a bez klikání na internetu je zavolat na náborovou linku 725 120 725 a operátorky vše potřebné vysvětlí.

ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Pod Hájem 97
26701 Králův Dvůr
725 120 725
info.strednicechy@arriva.cz
www.arriva.cz