V současné době zaměstnáváme přes 2500 zaměstnanců v ČR, patříme mezi nejstabilnější firmy v Karlovarském kraji a opakovaně jsme zaměstnavatelem regionu. Zaměřujeme se na zámky a kliky, které najdete v kapotách, dveřích a sedadlech téměř u všech světových značek aut a přicházíme se stále  novými technologiemi. Budoucnost tvoříme v našich vlastních vývojových centrech ( Praha, Plzeň, Nejdek) a v našich výrobních závodech v Nejdku a v Ostrově u Karlových Varů. Přestože společnost WITTE Automotive je na trhu již přes 120 let, má vlastní výrobní závody ve třech státech Evropy a díky spojenectví v alianci VAST je celosvětovým hráčem na poli automotive, budujeme moderní firemní kulturu a dáváme prostor k inovacím.

letováníZdroj: Witte Nejdek

Závod WITTE Nejdek

Závod WITTE Nejdek byl založen v roce 1992 a v současné době je největším závodem nadnárodní skupiny WITTE Automotive.  Za dobu své existence, která trvá již více než 120 let si značka WITTE zajistila konkurenceschopnost na mezinárodním trhu a stala se leadrem v zamykacích systémech. Kromě samotné výroby disponujeme v Nejdku vlastní zkušebnou, vývojem, logistickým centem a využíváme moderní výrobní a vývojové technologie.

Witte - výrobní halaZdroj: Witte Nejdekvýrobní hala

Závod WITTE Ostrov

Závod v Ostrově je jediným integrovaným závodem na výrobu vnějších lakovaných klik skupiny WITTE. Kromě vlastní vstřikovny, nástrojárny a montáže je závod vybaven lakovací linkou o rozměrech 30 x 90 m, kdy je veškerá její technologie umístěna ve třech patrech.
Jedná se o plně automatický lakovací proces, který provádí celkem 12 robotů. Roční brutto kapacita lakovací linky je až 34 milionů vnějších dveřních klik s variabilitou až 400 barevných odstínů. 

Zdroj: Witte Nejdek

Vývojové kanceláře: 
WITTE Praha – Hadovka
WITTE Plzeň – areál ZČU Plzeň

 

WITTE Automotive
WITTE Nejdek, spol. s r.o.
Rooseveltova 1299, CZ-362 21 Nejdek
Tel.: +420 353 316 111  (recepce je v provozu 7:00 - 18:00)
info@witte-automotive.cz

WITTE ACCESS TECHNOLOGY, s.r.o. - závod Ostrov
WITTE Paint Application, s.r.o.
Průmyslová 1500, CZ-36301 Ostrov
Tel.: +420 353 313 111
recepce.woc@witte-automotive.cz