Pyšníme se blahodárnými sirnými prameny, které pomáhají při léčbě pohybového aparátu, oběhového ústrojí a také kožních, onkologických i nervových onemocnění. Náš zkušený personál poskytuje špičkovou individuální péči pacientům ze všech koutů země i zahraničí. A nezůstane jen u zdraví. Pravidelně pořádáme kulturní i společenské akce nebo sportovní programy v lázeňském parku. Toužíte si pořádně odpočinout a načerpat síly v krásném prostředí přírodní rezervace Velkého Kosíře? Lázně Slatinice jsou skvělou volbou, ať už k nám přijedete na rekonvalescenci, nebo na rodinný výlet s dětmi.

Léčivé prameny, wellness i atraktivní turistické cíle

Jako nejstarší lázně na Moravě si zakládáme na bohaté historii, několika set letých zkušenostech s péčí o naše vážené pacienty a léty prověřenou kvalitou našich pramenů. Samotné dějiny lázní sahají až do 16. století, kdy byly roku 1580 zdejší prameny lékařem Tomášem Jordánem z Klausenburku prohlášeny za léčebné. Postupem času se naše lázeňské prostory rozrostly a nyní vítáme hosty v šesti lázeňských domech - Lázeňský dům Balnea, lázeňský dům Hanačka, penzion Majorka, lázeňský dům Mánes a lázeňský dům Morava. Vybrat si ale můžete i z ubytování v rodinných apartmánech nebo jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích.

Chloubu lázní Slatinice představuje přírodní, léčivý zdroj v podobě sirného pramenu. Jde o středně mineralizovanou vodu se zvýšeným obsahem sulfidické síry, která je vhodná pro léčbu pohybového i oběhového ústrojí a také kožních, nervových i onkologických onemocnění. Naše prameny mají také detoxikační, dezinfekční a protizánětlivý účinek. Díky tomu poskytujeme komplexní i příspěvkovou lázeňskou péči tisícovkám návštěvníků ročně. Odborný lékařský personál vám sestaví léčebný plán na míru a poskytne prvotřídní rehabilitace. Mimo léčebné pobyty vám nabízíme také lázeňský wellness na dva, tři nebo sedm dní, ale i různé kulturní vyžití.

V rámci volnočasových aktivit můžete využít nejen areál krásného parku. V okolí Slatinic totiž najdete řadu turisticky oblíbených míst. Jmenovat můžeme například známou rozhlednu Velký Kosíř, zámek Čechy pod Kosířem nebo hanácký skanzen v Příkazech. Oblíbeným výletním cílem je rovněž návštěva minipivovaru Kosíř ve Lhotě pod Kosířem nebo nedaleké Javoříčské jeskyně. Zlatým hřebem je pak naše vyhlášená lázeňská kuchyně.

Navštivte webové stránky www.lazneslatinice.cz a vyberte si ze široké nabídky pobytů. V případě otázek nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 581 571 000, nebo nám napište na email recepce@lazneslatinice.cz.

Těšíme se na vás

Kolektiv Lázní Slatinice

Lázně Slatinice a.s.
Slatinice č.p. 29, Slatinice, 78342
tel: 581 571 000

email: recepce@lazneslatinice.cz
www.lazneslatinice.cz