Vyhlášená restaurace Symfonie, která je součástí hotelu, nabízí gastro zážitky nejen ubytovaným ale i neubytovaným hostům, kteří si chtějí užít dobrý oběd nebo 3 chodové večerní menu. V soutěži TOP LIFE CZECH hodnotící kvalitu českých restaurací se „Augustianu“ opakovaně podařilo obhájit 2 Zlaté lvy,  kteří potvrzují vrcholnou gastronomii.

Mezi základní pilíře patří wellness koncept, který majitelé neustálé rozvíjí a investují do něj mnoho úsilí. Hlubší myšlenkou hotelu je tzv. Wellness retreat centre, který zahrnuje meditační jurtu, relaxační a meditační zóny v Zahradě 6 smyslů a přilehlém lesíku, kde mohou hosté pečovat i o svou duši. Myšlenka wellness je tedy přenesena i do zahrady, kde se člověk může zaměřit na své smysly a začít vnímat venkovní i vnitřní svět pomocí pocitů.

Součástí wellness centra je samozřejmě několik typů saun a parních lázní, bazén, whirlpool, originální masáže a rituály. Mezi nejoblíbenější patří 80 minutová Augustiniánská masáž. Tato procedura kombinuje celotělovou masáž s technikou reflexní masáže chodidel a příjemným prohřátím. 


Novinkou je venkovní koupací jezírko, 
jehož součástí jsou 3 relaxační mola, slunná opalovací louka a spousta odpočinkových zón s lehátky, kde můžete prožít svou dokonalou relaxaci. V chladnějším období, třeba po saunových rituálech, můžete začít s ochlazováním a zažít tak neopakovatelnou atmosféru.
Zdroj: Hotel Augustiniánský dům, s.r.o.

Meditační jurta 
Velmi vyhledávaná je meditační jurta, která nabízí originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sám sebe. Účelem jurty je se zastavit, zaměřit se například na vědomé dýchání, nalezení duševní rovnováhy a především na svůj vnitřní svět. V přeneseném slova smyslu, lze jurtu chápat jako "chrám ticha", kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů. 
Zdroj: Hotel Augustiniánský dům, s.r.o.

Zážitky, jako originální dárek!

Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své blízké, doporučujeme Vám vybrat si některý z TOP 5 nejprodávanějších voucherů.

Prostřednictvím hotelového e-shopu www.augustian-life.cz si můžete vybrat dárek podle svých představ. Nejčastěji se jedná o zážitky v restauraci, společně Augustiniánskými masážemi a rituály. Bestsellerem posledních let jsou však wellness pobyty. 

Tip na leden-březen:
Při rezervaci wellnes pobytu v období 23.1.-30.3.2023 (ne-čt), získáte jako dárek láhev italského vína Primitivo v hodnotě 790 Kč.

 

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům
S A. Václavíka 241, 763 26 Luhačovice
Tel: +420 577 113 666
www.augustian.cz