Plavky Dedoles z recyklovaných plastů
V Dedoles si každý přijde na své i v létě. Nová kolekce pánských, dětských a dámských plavek různých střihů nabízí pestré vzory ovoce, zvířat, květin, ale i oblíbeného piva. Skvělá zpráva je, že jsme při jejich výrobě využili odpadový materiál, kterému jsme vdechli nový život. Při výrobě materiálu byla použita vlákna z recyklovaných plastů, proto se plavky mohou pochválit certifikátem Global Recycled Standard.

Zdroj: Dedoles

Bez plážové osušky ani na krok
Na seznam letních doplňků rozhodně patří velký plážový ručník. Kulatý nebo obdélníkový? Citróny nebo meloun? Vybírejte ze svěžích, veselých designů Dedoles. Do příjemného měkkého materiálu se budete moci i zabalit, protože je dostatečně velká. PS: ty obdélníkové mají dokonce tajnou kapsičku ?

Zdroj: Dedoles

Stylová ochrana před sluníčkem
Klobouky jsou jedinečným doplňkem a mají své místo po celý rok. Každé další léto je novou připomínkou toho, že klobouky jsou skvělý způsob, jak se chránit před škodlivým slunečním zářením. Designéři Dedoles vytvořili pět různých veselých motivů pro dámy i pro pány, které si prostě zamilujete. Vybírat můžete z červených třešní nebo motivů piva. Dají se jednoduše sladit s plavkami, žabkami, šlapkami či dokonce šaty, získáte tak moderní letní styl. Nemusíte ho nosit jenom na pláž nebo k bazénu, dobře poslouží i jako městský doplněk.

Zdroj: Dedoles

Více letních produktů najdete na www.dedoles.czZdroj: Dedoles

Nápovědu hledejte na https://www.dedoles.cz/muzi/plazove-rucniky /

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 12 výherců, kteří vyhrávají veselý plážový ručník Dedoles.