Lipton Earl Grey je klasická směs černého čaje s esencí bergamotu, která dodává charakteristickou jemnou a osvěžující chuť s lehkým citrusovým aroma. Pořiďte si velké balení obsahující 92 sáčků a budete mít jistotu, že vám tento výborný čajový nápoj s nádechem exotického dobrodružství hned tak nedojde. 

Lipton English Breakfast nabízí skvělý způsob, jak začít den se silným a přesto svěžím šálkem čaje. Tato klasická směs poskytuje bohatou a jemně silnou chuť, která je charakteristická pro anglickou snídani. V každém z 92 sáčků najdete pečlivě vybrané listy čaje, které jsou zabaleny tak, aby zachovaly čerstvost a intenzitu. Lipton English Breakfast vás nabije energií pro náročné ranní okamžiky, klidně si ho však můžete připravit i odpoledne, účinek bude stejný.

Lipton Gold představuje vyváženou a jemnou chuť čaje vhodnou pro okamžiky relaxace. Tato kvalitní směs má plné aroma a jemnou chuť ideální pro každého, kdo si chce užít chvilku odpočinku. S velkým balení obsahujícím 92 sáčků, které nabízejí harmonii pro vaše smysly, si můžete dopřát chvíle klidu každý den.

S Lipton English Teatime dostanete typickou chuť anglického odpoledního čaje. Tato vyvážená směs nabízí jemnou a osvěžující chuťovou zkušenost, ideální pro relaxační a společenské chvilky. Vyzkoušejte ho a dopřejte si anglickou tradici čaje o páté i u sebe doma.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na balíček prémiových černých čajů Lipton.