Hned od začátku vsázel eshop Nazuby.cz na produkty doporučované zubními lékaři. Proto úplně prvními produkty v nabídce byly klasické zubní kartáčky Curaprox a mezizubní kartáčky TePe. Postupem času se s poptávkou začala nabídka rozšiřovat o hůř dostupné zubní pasty. Tohoto českobudějovického e-shopu se také dotkla rostoucí popularita elektrických kartáčků. Která od té doby stále stoupá.

Zdroj: KOBOZ SERVICE s.r.o.

Široká nabídka vyžaduje kvalitní práci produktových odborníků a zákaznické podpory. Na Nazuby.cz se nemusíte bát obrátit s jakýmkoliv dotazem. Odborná poradna navíc nabízí odpovědi od odborníků na poli zubní péče. Značka si také zakládá na kvalitním obsahu. Dozvíte se vše o problémech, které se zuby můžete mít, ale najdete zde i recenze těch nejzajímavějších produktů.Zdroj: KOBOZ SERVICE s.r.o.

V hodnocení zákazníků si Nazuby.cz stojí velmi dobře. Největší chválu si samozřejmě zaslouží za rychlost doručení a ceny produktů. Zboží od nich zákazníci obvykle obdrží již druhý pracovní den.

Nazuby.cz má pověst rychlého, vstřícného, spolehlivého a zkušeného prodejce pomůcek pro domácí ústní hygienu. Samozřejmostí je i současné rozšiřování sortimentu o produkty s menší ekologickou stopou nebo větším množstvím přírodních složek. A v případě elektrických kartáčků udržují aktualitu a nezávislost produktových recenzí. Potřebujete poradit s péčí o váš chrup? Tak do Nazuby.cz pro ni s čistým svědomím směřujte.
Zdroj: KOBOZ SERVICE s.r.o.

Nápovědu najdete na https://www.nazuby.cz/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrají elektrický kartáček Oral-B Genius 8000 v hodnotě 2 899 Kč.