Zábava pro děti je něco, o co je třeba se dobře postarat. Pro starostlivé rodiče, kteří hledají co největší množství dětské zábavy na jednom místě, je Fajnpark ideálním místem. Nachází se na trase mezi Prahou a Hradcem Králové ve městě Chlumec nad Cidlinou a přináší nejrůznější atrakce, sporty a zábavné akce. V našem areálu děti prožijí spousty neuvěřitelných dobrodružství a bavit se budete i vy rodiče. Všechna naše zařízení a sportovní pomůcky jsou bezpečné, s přihlédnutím k věku dětí.

HmyzákovHmyzákovZdroj: Fajnpark s.r.o.

Fajnpark je místem, kde je zábava pro celou rodinu, místem, kde se budou bavit návštěvníci všech věkových kategorií. Klidně se k nám vydejte i s babičkou a dědou, ani oni se nebudou nudit, protože náš svět je plný rodinné zábavy. Někoho budou bavit zvířátka v našem zoo-koutku, nebo skákání na trampolínách v Hopsálkově, jiní zvolí něco méně akčního. Co taková procházka prehistorickým Dinopralesem, nebo Hmyzákovem, kde si na vás bude brousit kusadla obří stonožka?

DinopralesDinopralesZdroj: Fajnpark s.r.o.

Dobrodružná výprava Dinopralesem a Hmyzákovem bude děti rozhodně bavit. Přidanou hodnotou je poznání hmyzu žijícího v naší republice a gigantů obývajících naši planetu za dob hluboké historie. Nechybí ani atrakce v podobě Miniměsta určeného pro ty nejmenší.

MiniměstoMiniměstoZdroj: Fajnpark s.r.o.

Pro milovníky přírody Fajnpark nabízí zoo-koutek plný domácích, užitkových, ale i netradičních zvířat. Děti si přijdou na své i v 10D kině, kde se virtuální zážitky blíží k realitě a rozklepou kolena každému návštěvníkovi. Chcete se projít na boso? V bosově se můžete projít krásnou českou přírodou a svá chodidla pošimrat jemnou kůrou, nebo jemným bílým pískem. Nově jsme pro vás připravili driftovací autíčka v našem nově postaveném městečku ve staročeském stylu. Další novinkou jsou hopsakoule, a vodní polštáře nabízející další zajímavou venkovní zábavu.

ZookoutekZookoutekZdroj: Fajnpark

Nebo si vyzkoušejte netradiční sporty, u kterých se budete smát i potit, jako je zorbing fotbal a plážový fotbal. Rodinný park zábavy Fajnpark, je tím pravým, pokud chcete vyrazit na celodenní nebo víkendový výlet.

Nápad vybudovat zábavní park v Chlumci nad Cidlinou vznikl v době, kdy jsme sami byli rodiči malých dětí. Naše tři děti byly velmi neposedné a vyžadovaly každodenní dlouhé procházky a časté výlety, nejlépe někam za zvířátky nebo na dobře vybavené a kvalitní dětské hřiště, které v okolí nebylo dostupné.

Děti povyrostly, ale myšlenka zůstala a časem zrála. Realizace začala hledáním vhodné plochy pro výstavbu parku a stavbami ohrad se zvířaty. Následoval projekt na vybudování stěžejní části parku – Hopsálkova, největšího venkovního trampolínového centra v České republice. Následně vznikl Autodrom, Dinoprales, Zvířátkov, Indiánov, Bosov a další části Fajnparku.

Zdroj: FajnparkNápovědu hledejte na www.fajnpark.cz

Každá správná 25. odpověď vyhrává jednu z 16 vstupenek do volnočasového areálu FAJNPARK v celkové hodnotě 5 120 Kč.