V rámci aktuální kampaně „Reprezentovat je pro nás nejvíc“ pracuje Staropramen se třemi výraznými osobnostmi: Hynkem Čermákem, tradiční tváří smíchovského pivovaru, Jaroslavem Šilhavým, trenérem české fotbalové reprezentace a smíchovským sládkem Janem Špačkem. Zdroj: Pivovary Staropramen s.r.o.Každý z nich totiž ukázkově reprezentuje svou profesi. „Prostřednictvím kampaně odkazujeme na poctivé řemeslo, píli a důslednost, které vedou k co nejlepšímu výsledku. To všechno jsou vlastnosti spojující naše hrdiny,“ říká o kampani David Šeberle, manažer značky Staropramen.

Soutěžte v obchodech i hospodách
Spotřebitelská hra s mottem: „Spolu za výhrou“ běží od začátku června až do konce šampionátu. Mechanika soutěže je jednoduchá.Zdroj: Pivovary Staropramen s.r.o.
V obchodech stačí kupovat piva Staropramen Smíchov, Jedenáctka nebo Ležák ve speciální fotbalové edici a sbírat kódy z plechovek a lahví. V hospodách a restauracích se mohou konzumenti do soutěže zapojit po zakoupení dvou čepovaných piv Staropramen. Výherci se mohou těšit na OLED televize, full HD projektory, podepsané reprezentační dresy a mnoho dalších atraktivních cen.

VYHRAJTE FANOUŠKOVSKÝ BOX     Pět výherců získá tento originální fanouškovský box obsahující také Staropramen Ležák.Zdroj: Pivovary Staropramen s.r.o.Soutěžit o fanouškovský box skládající se ze smíchovského piva, reprezentační šály, fotbalových ponožek a řehtačky můžete i právě nyní! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a my ze všech správných odpovědí náhodně vybereme 5 výherců, kteří vyhrávají jeden unikátní box v hodnotě 700 Kč.

Správnou odpověď naleznete na www.staropramen.cz/soutez.

Určeno starším 18 let. Vychutnávejte zodpovědně. Děkujeme.