„Vše to začalo dárkem od mého srbského kolegy. Tím dárkem byl akátový med“, říká majitel firmy NaturBites.cz, Richard Houška. „Do té doby jsem medu opravdu moc nedal. Prostě mi nechutnal. Ochutnáním srbského akátového medu, se mi změnil svět. Něco mě pořád nutilo, abych si tu chuť nenechával pro sebe, ale nabídl jí na českém trhu“, dodává.

Obchod NaturBites vznikl v roce 2017. Ze srbského medu se sortiment rozrostl o nejkvalitnější medy řecké, včetně RAW, tedy zpracovávaných při nízkých teplotách, aby byly zachovány všechny prospěšné, přírodní látky v medech obsažené. V sortimentu je tak možné najít med tymiánový, piniový, pomerančový, s jedlým kaštanem, lesní med z Kréty, akátový, lipový, květový světlý i tmavý luční. Všechny medy mají jedno společné, vynikající chuť a kvalitu.

Od roku 2020 se stal NaturBites dovozcem olivových produktů, koření a bylinných čajů krétské rodinné farmy, a nabízí tak široký sortiment těch nejkvalitnějších olivových olejů, nakládaných oliv, koření bez soli a bylinných čajů. Skvělé jsou i dressingy(marinovací oleje), které tvoří ten nejlepší, extra panenský olivový olej a bylinky nebo ovocné šťávy. Pomocí těchto dressingů je možné z jednoho zeleninového základu vytvořit mnoho různých variant skvělých salátů. Mimo to, je s nimi možné marinovat veškeré druhy masa a zeleniny a vytvářet tak nekonečnou škálu chutí připravovaných pokrmů.

O čajích z endemických, krétských bylin, jsou tamní obyvatelé bytostně přesvědčeni, že mají na svědomí jejich bájnou dlouhověkost a vitalitu. O těchto bylinách se zmiňuje nejen bible, ale i mnohem starší lékařské prameny, včetně knih zakladatele moderní medicíny, Hippokrata. Význam jedné z těchto bylin, cistu krétského, opět nebývale vzrostl v dnešní době.

Od roku 2020 dodává NaturBites na český trh i Krušnohorsko-karlovarskou přírodní kosmetiku a přírodní kosmetiku z BIO olivového oleje z Kréty. První je tzv. užitná, vychází z lázeňských, sudetoněmeckých, českých i židovských receptur, ale i ze zkušeností krušnohorských lidových léčitelů. Stačí, když se řekne smrková, šípková nebo levandulová mast, a zasvěcení už vědí.

Krétská, BIO olivová kosmetika, je pojem, známý několik tisíc let, který uznávala již královna Kleopatra. Kombinací olivového oleje a bylinných extraktů, vznikají čistě přírodní krémy, másla a pleťová mléka s překrásnou vůní a mnoha příznivými účinky.

Výsostným znakem všech nabízených produktů na www.naturbites.cz je jejich 100% přírodní původ. U potravin klade firma, vedle kvality, největší důraz na chuť a u kosmetiky na funkčnost.

I proto je ve všech recenzích zákazníků oceňována úroveň komunikace a odbornost. „V celém nabízeném sortimentu není ani jeden výrobek, který bych nevyzkoušel já osobně nebo někdo z mé rodiny“, potvrzuje majitel firmy Richard Houška.

  • Jedinečné jedno druhové medy
  • Pouze ty nejkvalitnější olivové oleje, olivy a koření bez soli
  • Zvlášť v této době aktuální bylinné čaje  a mnoho dalších darů přírody

Dopřejte si to nejlepší z přírody!

Nyní nově dárkové a cenově výhodné vánoční tematické sady - od kurýra rovnou pod stromeček!

Zdroj: Hydro - Energy Europe s.r.o.Nápovědu najdete ZDE.

Ze všech správných odpovědí náhodně vybereme 3 výherce, kteří obdrží průřez sortimentem www.naturbites.cz v celkové výši 5.200 Kč.
1. vylosovaný vyhrává sortiment za 2.600 Kč, 2. vylosovaný vyhrává sortiment za 1.600 Kč, 3. vylosovaný vyhrává sortiment za 1.000 Kč.