Na čištění podlah jste s 1.2 Spray Max mopem připraveni doslova ihned. Nepotřebujete k němu žádné příslušenství, protože se skládá z oboustranné mycí hlavice, rozprašovací trysky a integrované nádržky s objemem 500 ml umístěné na rukojeti, kterou stačí před uklízením naplnit čistou vodou, popřípadě přidat několik kapek čistícího prostředku. Poté už jen stačí zmáčknout spoušť, čímž se ze spodní trysky mopu rozptýlí na podlahu jemná mlha, které poskytuje dostatečnou vlhkost pro dokonalou čistotu bez poškození povrchu. S 1.2 Spray Max mopem uklidíte celý váš domov. Je vhodný pro všechny typy tvrdých podlah, ať už se jedná o citlivé povrchy, jako jsou parkety, dlaždice či laminátové podlahy.

Oboustranný čistící návlek je vyrobený z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlah odstraníte až 99 % bakterií a virů*. Můžete ho prát v pračce až na 60°C. Aby se nepoškodila struktura mikrovláken, nedoporučujeme používat aviváž ani sušit v sušičce.

I díky těmto přednostem zvítězil mop 1.2 Spray Max od značky Vileda ve Volbě spotřebitelů 2021 jako nejlepší novinka v kategorii Mopy.

Nápovědu najdete na www.vileda.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně jednoho výherce, který vyhrává plochý mop 1.2 Spray Max od značky Vileda.