Nově zrekonstruované ubytovací zařízení Jasenka poskytuje celoroční ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelovém domě nebo ve stylových patrových, samostatně stojících chatkách pro 4-5 osob. Díky okolní překrásné přírodě a vysoké kvalitě poskytovaných služeb je Jasenka ideálním místem pro rodinné dovolené, školy v přírodě či soustředění.

Hlavní budova JASENKAHlavní budova JASENKAZdroj: STAREZ - SPORT, a.s./archiv

Vše je zde přizpůsobeno pro rodiny s dětmi, v areálu je k dispozici hřiště s workoutovými prvky, pískovištěm a trampolínou, ve členité klubovně je pro nejmenší návštěvníky skvěle vybavený herní koutek, v případě potřeby je možné zapůjčit dětské židličky, postýlku či deskové hry. V letních měsících se nejen děti mohou vyřádit v oploceném rybníčku se skluzavkou, brouzdalištěm a lehátky. V blízkosti je také vyhlášený Zuberský rybník.

V okolí je bezpočet přírodních i kulturních památek, od střediska vedou cyklistické i běžkařské stezky, a samotný areál nabízí široké možnosti sportovního využití. Míčové sporty lze hrát v oploceném multifunkčním hřišti s osvětlením, dále je možné využít hřiště na beach volejbal a fotbal, v herně jsou stoly na ping-pong, stolní fotbálek, kulečník a šipky. Sportovní potřeby jsou k zapůjčení. Večery si můžete zkrátit písněmi u táboráku nebo pečením selátka na venkovní terase. Drobné občerstvení je k zakoupení na baru s příjemným posezením a televizí.

Jasenka v Zubří vám také nabízí školící místnost pro 30 osob, kde je možné uspořádat různé oslavy, večírky, školení i firemní teambuilding. Bezplatné parkování přímo v areálu i wi-fi je samozřejmostí.

Více informací naleznete – jasenka-zubri.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 1 výherce, který vyhraje voucher na ubytování v hotelovém domě pro 2 osoby na 3 dny. Voucher je platný do 19. 12. 2021.
Výhra v hodnotě 5102,- Kč – cena zahrnuje: 3x ubytování v hotelovém pokoji s polopenzí pro 2 osoby, 2x rekreační poplatek, pronájem multifunkčního hřiště.

Zdroj: STAREZ - SPORT, a.s./archiv