Vyhlídka Resort se nachází v nadmořské výšce 522 m a pyšní se dechberoucími výhledy do širokého okolí města Náchod. Pouhým okem odsud vidíte velkou část Krkonoš a Sněžku, vodní nádrž Rozkoš, Ostaš a Broumovské stěny i polské příhraničí. Pohodlné ubytování, výborná kuchyně, útulné wellness zázemí i mnoho příležitostí pro relaxaci a sport dotváří jedinečnou atmosféru místa, které je dokonalou oázou klidu v poušti dnešní uspěchané doby.

Zdroj: Vyhlídka Resort s.r.o.Vyhlídka Resort se zaměřuje především na relaxační a odpočinkové pobyty pro páry všech věkových kategorií, na dámské a pánské jízdy, na teambuildingové akce a firemní pobyty.

Zdroj: Vyhlídka Resort s.r.o.

Vyhlídka Resort je ideálním výchozím místem pro poznávání velké části Královéhradeckého kraje. Můžete odsud vyrážet na výlety do Orlických hor, Krkonoš, Adršpašsko-teplických skal a také do polských lázeňských i historických měst Dolnoslezského vojvodství.

V areálu Vyhlídka Resortu najdete, kromě hotelové restaurace, kde stálou nabídku nejen české moderní kuchyně doplňují degustační menu různého zaměření, také zahradní restauraci. V té se pravidelně pořádají grilovací večery a různé společenské akce. Hřiště na minigolf, ze kterého máte Náchod jako na dlani a krásná zahrada s nekonečným prostorem na odpočinek „v trávě“ jsou jen pomyslnou třešničkou na dortu, kterým Vyhlídka Resort bezpochyby je.

Nápovědu hledejte na https://www.vyhlidka.cz/cs/resort/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává pobyt pro dvě osoby na dvě noci se snídaní v hotelu Vyhlídka Resort v Náchodě s voucherem na kávu a zákusek v hotelové kavárně a lahví prosecca na pokoj v celkové hodnotě 5 400 Kč.