Řešíte dlouhodobě obtíže spojené s onemocněním pohybového aparátu? Nebyla Vám indikována operace a po ambulantní rehabilitaci cítíte pouze krátkodobou úlevu od bolestí? Obáváte se zákroku, který i přes bolestivé stavy odkládáte? Plánujete operaci výměny kyčelního nebo kolenního kloubu, nebo jinou operace pohybového aparátu?

Právě pro Vás máme nabídku hrazených lázeňských rehabilitačních pobytů. Informujte se u svého odborného nebo praktického lékaře.

Zdroj: Lázně 1897, s.r.o.

Zeptali jsme se Ivy Rejlové, obchodní a marketingové manažerky lázní Velichovky.

V čem spatřujete jedinečnost lázeňské rehabilitační péče na rozdíl od ambulantní rehabilitační péče.

Především v individuálním přístupu, díky znalosti kompletního zdravotního stavu Vám může lázeňský lékař sestavit rehabilitační program na míru. Základní výhodou pobytu je intenzita komplexní péče pod odborným vedením, při které dochází ke zlepšení stereotypu chůze, zpevnění a posílení svalů, kloubů, vazů a šlach. V rámci pobytu absolvujete dle indikace až 84 procedur hrazených zdravotní pojišťovnou. U nás se můžete odpoutat od každodenních povinností a starostí, protože je o Vás maximálně postaráno. Můžete odpočívat, relaxovat a věnovat se sami sobě. Jedním z benefitů lázeňské léčby jsou i nově vznikající přátelství, zde si klienti mimo jiné předávají vlastní zkušenosti s léčbou v domácím prostředí. A nesporný je výsledek pobytu, který přináší úlevu od obtíží, sníženou spotřebu analgetik a s tím spojenou větší radost ze života. A o to jde v lázních především.

Naše lázně 1897 ve Velichovkách Vám nabízí: 

  • Ucelenou odbornou péči na míru Vašemu aktuálnímu celkovému zdravotnímu stavu pod dohledem lékaře a dalších proškolených specialistů složenou z aplikace přírodního léčivého zdroje-slatiny, vodoléčby, elektroléčby, termoterapie, fyzioterapie, inhalace a dalších procedur.
  • Ubytování v místě po jednotlivých procedurách vaše tělo regeneruje k tomu je zapotřebí hodně odpočívat a relaxovat. Nabízíme Vám odpočinek v komfortně vybavených pokojích.
  • Nutričně vyváženou stravu, která je dalším nezbytným předpokladem vedoucím k léčbě a uzdravení. A v našich lázní vaří výborně.

Zdroj: Lázně 1897, s.r.o.

Benefity v podobě společenských a volnočasových aktivit. Vedle tradiční lázeňské zábavy můžete vyzkoušet výuku chůze s trekovými holemi, a jógu vše pod odborným vedením našich fyzioterapeutů.

„V REPUBLICE LÁZNÍ STOVKY, JENOM JEDNY VELICHOVKY“.

Nápovědu najdete na www.velichovky.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří dle vylosovaného pořadí se mohou těšit na zážitkovou cenu v lázních ve Velichovkách.

1. místo: pobyt 2dny/ 1 noc s procedurami 1x Přísadová koupel s molekulárním vodíkem a suchý ovin, 1x Masáž klasická částečná s molekulárním vodíkem, 1x Prodýchávání molekulárního vodíku s pitnou kúrou, bonus VIP volný vstup na kulturní programy v rámci aktuální nabídky volnočasových aktivit lázní, pořádaných lázněmi v době pobytu
2. místo: jednodenní wellness balíček Čokoládové pohlazení (čokoládová aroma masáž, čokoládový zábal zad a šíje a čokoládový dárek)
3. místo: Havajská masáž celková

Zdroj: Lázně 1897, s.r.o.

Restaurace Dům pod KaštanyRestaurace Dům pod KaštanyZdroj: Lázně 1897, s.r.o.