Jen si to představte: romantické procházky ve stínu nekonečných parků, bublající prameny, blahodárné masáže, koupele a příjemné relaxační procedury. A k tomu jeden z nejkrásnějších českých akvaparků, fascinující rašeliniště s bahenními sopkami hned za rohem a rovinatá krajina jako stvořená pro cyklovýlety.

Františkovy Lázně jsou prostě mnohem víc než lázně, i když místní léčba založená na unikátních přírodních zdrojích je samozřejmě magnetem číslo jedna. Dovolenou si tu ale užijete, i když zatoužíte jen po pár dnech zasloužené relaxace a rozmazlování, nebo po pohodových prázdninách s dětmi. Ať už je vaše představa o letošním létě jakákoliv, Františkovy Lázně vás nezklamou. A navíc – přijedete-li do 30. června, můžete využít státní voucher na slevu 4 000 Kč!

Pár dní pro zdraví a silnější imunitu
Letní dovolená může být mimo jiné také skvělá příležitost, jak intenzivně zapracovat na svém zdraví. Ve Františkových můžete vybírat z celé řady léčebných pobytů, a to již týdenních. Mezi nejoblíbenější patří cenově zvýhodněné bonusové pobyty, ovšem za pozornost určitě stojí také Týden pro posílení imunity a v posledních měsících velmi aktuální pobyt zaměřený na rekonvalescenci po covid-19. Zahrnuje 18 speciálních procedur, které vám pomohou s tzv. postcovidovým syndromem.

Spa Resort PAWLIK - AQUAFORUM ****Spa Resort PAWLIK - AQUAFORUM ****Zdroj: Františkovy Lázně

Dovolená plná relaxace
Zapomenout na všechny starosti všedních dnů, nechat se hýčkat a obskakovat, prostě a jednoduše na pár dní úplně vypnout? Kde jinde než v lázních! Vyzkoušejte Lehkou léčebnou kúru Relax, Lázně na zkoušku nebo Relaxační pobyt Deluxe. Ve Františkových Lázních je vám k dispozici celá řada hotelů, ze kterých si jistě vyberete ten pravý. Jedno ale mají společné: Neomezený vstup do akvaparku Aquaforum pro všechny hosty!

Prázdniny pro celou rodinu
Dovolená, kterou si naplno užijí děti i rodiče? Akvapark je zárukou nekonečné zábavy, relaxační procedury zase potřebného oddechu pro mámu a tátu. Pro rodinnou dovolenou vřele doporučujeme Spa Resort Pawlik – Aquaforum**** s přímým vstupem do akvaparku, vnitřní hernou a velkou privátní zahradou s pétanquem a beach volejbalem. Zarezervovat si tu můžete týdenní Prázdniny v Aquaforu nebo Zotavenou pro rodinu, což je pobyt, který zahrnuje léčebné pobyty na míru i pro děti.

Vyhrává 199. správná odpověď.