Zavítejte do našeho rodinného hotelu HEJTMANSKÝ DVŮR. Již 20. rokem se k nám hosté vrací nejen za profesionálními službami, úžasnou gastronomií a neopakovatelnou atmosférou našeho Relax centra, ale především za naším osobním přístupem ke každému hostovi.

Zdroj: Hejtmanský dvůr spol. s r.o.Přijeďte k nám i Vy odpočívat, zapomenout na strasti všedních dní a pochutnat si na vymazleném menu našich kuchařů.
Najdete nás v historickém centru královského města Slaný, jen 17 km od Prahy.

ZÁŽITKOVÁ MENU, CÍL VAŠICH GASTRONOMICKÝCH TOULEK
Rodinná péče majitelů je patrná v poctivé gastronomii, která staví na tradičních recepturách, čerstvosti surovin a moderním pojetí servírování. „Přejeme si, aby naše jídlo okouzlilo všechny vaše smysly a odcházeli jste nejen spokojeni a najedeni, ale i překvapeni.“ Ať už jen zaháníte hlad, obědváte s obchodním partnerem, pozvete svoji lásku na večeři, či slavíte, u nás jste na správné adrese.

Nabídku stálého jídelního lístku půvabné restaurace ATRIUM, pyšnící se pohledem až do nebe, pravidelně zpestřují pokrmy daného období, tématické nabídky a v létě grilování kuchařů na zahrádce přímo před hotelem.

A přestože nás při natáčení pořadu ANO, ŠÉFE od této myšlenky šéf odrazoval, vyhlášení jsme nejvíce našimi zážitkovými menu, připravovanými s vášní pro zajímavé kombinace chutí a kreativní servírování. Zážitkové menu lze darovat i jako dárkový poukaz.  

PŘIJEĎTE NA VÍKEND NEBO JEN TAK V TÝDNU
Vyberte si ze široké nabídky našich pobytových balíčků. Kolorit města, jeho historie, kulturní akce, procházky po okolí i úžasná gastronomie láká na jednodenní turistiku i víkendové pobyty. Pro děti máme dětský koutek i postýlky a vřele přivítáme i Vaše pejsky. Přijeďte si užít sladké nicnedělání do Slaného.

Většina z 38 klimatizovaných pokojů má úchvatný výhled na náměstí, kašnu a radnici. Standardem je prodloužené lůžko s kvalitní vysokou matrací, koupelna, velkoplošnou smart TV/SAT s NETFLIXem, WIFI, plný minibar a další vybavení. Hotelový hosté mají zvýhodněné ceny služeb i vstup do wellness RELAX CENTRUM.

NEJROMANTIČTĚJŠÍM WELLNESS ŠIROKO DALEKO
Pro okamžiky, kdy potřebujete vypnout a načerpat síly je tu naše Relax centra. Nechte se masírovat podvodními masážními tryskami, užijte si půvab gotického prostoru nebo moderní Wellness Spa. Rozjímejte při sklence vína a dobrotách z naší kuchyně, nebo si dopřejte prohřátí ve finské sauně. Oba prostory jsou privátní, při regeneraci sil Vás nebude nikdo rušit.

VÁNOCE JSOU ZA DVEŘMI! ČÍM LETOS POTĚŠÍTE SVÉ MILÉ?
Vyberte si z naší bohaté nabídky dárkových poukazů. Platné jsou 12 měsíců, k dispozici jsou na recepci hotelu nebo je lze objednat online na našem e-shopu. Darujte relaxaci, masáž, večeři nebo kombinaci v podobě Wellness večera či Romantické noci. Na takový dárek se nezapomíná.

A PRÁVĚ TAKOVÝ DÁRKOVÝ POUKAZ MŮŽETE VYHRÁT.

Nápovědu najdete ZDE.

Zdroj: Hejtmanský dvůr spol. s r.o.Ze všech správných odpovědí náhodně vybereme 3 výherce, kteří vyhrávají následující ceny:
1. vylosovaný: EXKLUZIVNÍ RELAXACE S GURMÁNSKOU VEČEŘÍ pro 2 osoby v hodnotě 2.990 Kč
2. vylosovaný: SLAVNOSTNÍ GURMÁNSKÉ 6-CHODOVÉ MENU pro 2 osoby v hodnotě 1.250 Kč
3. vylosovaný: HODINA VE WHIRLPOOLU & SAUNĚ pro 2 osoby v hodnotě 850 Kč 

Přejeme hodně štěstí!

Zdroj: Hejtmanský dvůr spol. s r.o.