Dům zámeckých kaplanů je součástí památkové zóny, z oken se naskýtá jedinečný výhled na nejatraktivnější část historického jádra obce, komplex zámeckých budov a kostel Nejsvětější trojice. Díky své poloze poskytuje ideální možnost propojení relaxace v zámeckém parku, aktivního odpočinku či cykloturistiky. Kapacita pro menší kolektivy do 20 osob umožňuje ubytování nejbližších svatebních hostů při pořádání svatební oslavy v zámeckém parku nebo v Restauraci U muzea.

Zdroj: LEADER ACADEMY o.p.s.Hostům je k dispozici celkem 5 pokojů poskytujících soukromí a jedinečný výhled na Valeč. Pokoje jsou prostorné, standardně vybavené internetem, WiFi, chladničkou. Pro přípravu občerstvení je možné využít také malou kuchyňku v přízemí. Parkování je přímo u objektu, zabezpečeno kamerovým systémem. Ubytování v přízemí je bezbariérové, domácí mazlíčci jsou povoleni.

Máte zájem zažít neopakovatelnou atmosféru barokního městečka společně s průvodcem, znalcem místní historie? Chtěli byste navštívit vojenský prostor Doupov? V takovém případě kontaktujte manažera Domu zámeckých kaplanů, který vám vytvoří nabídku podle vašich přestav.

Nápovědu hledejte na www.restaurace-valec.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří získají voucher na ubytování pro 2 osoby v Domě zámeckých kaplanů ve Valči v hodnotě 5 200 Kč.