Hotel Šumava v Železné Rudě nabízí příjemné ubytování v samém srdci Šumavy v nově zrekonstruovaných pokojích hotelového typu. „Vážíme si svých klientů a snažíme se, aby se u nás cítili jako doma“, říká provozní hotelu Markéta Kainzmeierová

Návštěvníci hotelu mají k dispozici lyžárnu, včetně půjčovny pro malé návštěvníky, kteří si tu mohou zdarma zapůjčit boby či pekáče. V letních měsících je pro návštěvníky připravena kolárna s moderním vybavením.

Ubytování v Hotelu Šumava
V hotelu Šumava si můžete vybrat z pěti druhů pokojů – k dispozici je pokoj jednolůžkový, dvoulůžkové, dvoulůžkové s možností dětské postýlky, třílůžkový a čtyřlůžkové. Aktuální rezervační systém s nabídkou volných termínů a popisem vybavení najdete na webových stránkách www.hotelzeleznaruda.cz

Vlastnosti nabízených pokojů:

  • Vstup do pokojů na kartový elektronický systém
  • Trezor na pokoji
  • Ambientní osvětlení na dálkové ovládání
  • Příslušenství na výrobu kávy a čaje
  • Možnost využití pokojového minibaru – aktuální ceník na pokoji
  • Možnost využití lyžárny / kolárny / půjčovny dětských zimních bobů a pekáčů
  • Možnost ubytováni zvířecích mazlíčků – do 3 nocí poplatek 300 Kč, od 4 nocí poplatek 700 Kč
  • Tipy na výlety – součást pokojové brožury
  • Korespondenční sada – hlavičkový papír, pohlednice, známky, obálky

Dále nabízí hotel i služby na vyžádání, které je nutné objednat předem po příjezdu na telefonu +420 778 542 237, nebo u obsluhy hotelové recepce. Patří mezi ně například služba prádelny, dětská postýlka, žehlička, župany či polštáře navíc.

Restaurace na Šumavě v Železné Rudě
Restaurace Šumava nabízí příjemné posezení ve stylově zařízené restauraci. Interiéru dodávají kouzlo velkoformátové obrazy ze starých pohlednic a v krbu příjemně praskající polena. Pro malé návštěvníky je připravena dětská židlička a přebalovací pult. Otevírací doba restaurace je od pondělí do neděle od 11:00 do 22:00 hodin.

Co můžete podnikat v okolí Železné Rudy
Letní aktivity: Cyklistické a pěší výlety v centru národního parku Šumava, bazén v Sušici, Lam, Bike park ŠpičákZimní aktivity:Sjezdařské a běžkařské areály – půjčovna v blízkosti hotelu (50m). Bazén v Sušici, Lam.

Kontakt:
HOTEL ŠUMAVA
1. máje 18, 340 04 Železná Ruda
www.hotelzeleznaruda.cz email: info@hotelzeleznaruda.cz
Telefonické kontakty:Hotel: +420 778 542 237
Restaurace: +420 775 160 684

Zdroj: SAXANA GROUP k.s.Nápovědu najdete na https://hotelzeleznaruda.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 2 výherce, kteří vyhrávají poukaz na dvě noci pro dvě osoby v malebném Hotelu Šumava v Železné Rudě v hodnotě 2 980 Kč.