Co je to vlastně Shamballa?
Pojmenování Shamballa je odvozeno od názvu mýtického království, ve které věří tibetští budhisté. Toto místo symbolizuje harmonii, dokonalost a duchovní energii. Právě proto mají pro mnohé, tyto SHAMBALLA náramky, daleko hlubší duchovní význam.

Šňůrkové náramky Shamballa jsou také zajímavé svojí výrobou. Z nylonové šňůrky se zavazují speciální uzly a doplňují se stříbrnými motivy s českými granáty nebo s vltavíny nebo s pouze s českými granáty.

Stříbrné Shamballa náramky s českými granátyStříbrné Shamballa náramky s českými granátyZdroj: Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov

V kolekci Shamballa náramků s českými granáty objevíte motivy srdce - symbol lásky a síly, čtyřlístek vyjadřující štěstí a harmonii a pro milovnice přírody granátovou květinu, jedinečný symbol nekonečna představuje nikdy nekončící koloběh života, lásky a přátelství, křížek, srdeční tep a další úžasné motivy.

Jedinečné jsou i Shambally náramky s motivem znamení zvěrokruhu a s jiskřivými českými granáty v podobě hvězd.

Shamballa náramek hvězdné nebeShamballa náramek hvězdné nebeZdroj: Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov

Ať už se rozhodnete pro šňůrkový náramek z důvodu souladu s filozofií, kterou představuje  nebo prostě hledáte stylový doplněk věříme, že ten správně vybraný Shamballa náramek, splní vaše přání a očekávání.

Šňůrkové náramky z kolekce Shamballa s českými granáty - osobité šperky s energií.

www.granat.cz  | www.granat-shop.cz

Nápovědu najdete na https://www.granat.eu/cesky-granat-o-firme

Zdroj: Granát, družstvo umělecké výroby, TurnovZe všech správných odpovědí vybereme náhodně 6 výherců, kteří vyhrávají náramek Shamballa a fleecovou deku s medvídkem.

VýhraVýhra - náramek Shamballa a fleecová deka s medvídkem.Zdroj: Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov