Zodpovězte správně naši soutěžní otázku a vyhrajte pro sebe či své blízké cenu v celkové hodnotě 5 100 Kč. Ve hře je poukaz na dvě noci (ve dnech pondělí–čtvrtek) pro dvě osoby za 2 600,- Kč + volná konzumaci v hodnotě 2 500,- Kč.

Restauraci a hotel Na Statku najdete na okraji města Mirošov, ve směru od Rokycan. Původní historická budova z roku 1870, známá jako hostinec „U Masných“, prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Útulný areál nabízí kromě ubytování také příjemné posezení spojené s nezapomenutelnými gastronomickými zážitky.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU NA STATKU

U nás Na Statku jsou pro Vás připravené útulné pokoje zařízené ve venkovském stylu s výhledem do přírody, které navozují klidnou vesnickou atmosféru.

Hotel disponuje jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji, z nichž jeden je bezbariérový. Každý pokoj je vybaven nadstandardně velkými postelemi, minibarem, TV a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Vybavení pokojů:

  • Koupelna a toaleta
  • Připojení na Wi-Fi
  • Minibar
  • Televize
  • K dispozici po domluvě dětská postýlka
  • Možnost objednání přistýlky pro dospělé

RESTAURACE NA STATKU: SNÍDANĚ, OBĚDY, VEČEŘE

V příjemném venkovském prostředí Vás čeká velký gastronomický zážitek. Zakládáme si na zpracování těch nejlepších surovin od renomovaných dodavatelů a vyzrálých mas osvědčených plemen. Zkušení kuchaři Vám připraví mimořádné kulinářské speciality české a středomořské kuchyně. Vybraná moravská a italská vína nabídne rozsáhlá vinotéka.

V naší kuchyni pohostíme i ty nejnáročnější. Proto si v jídelníčku každý přijde na své, od vyhlášené svíčkové na smetaně, přes šťavnatý vídeňský telecí řízek až po grilovanou chobotnici.

A co teprve takový čerstvě ulovený pstruh nebo siven. Po skvělém jídle nesmí chybět sladká tečka. Ke kávě oceníte naše domácí dezerty.

Provozní doba restaurace:
Pondělí – Čtvrtek     11:00–22:00
Pátek – Sobota        11:00–24:00
Neděle                    11:00–21:00

AKCE A SVATBY

Příjemné prostředí naší restaurace a přilehlé zahrady je vhodné nejen pro romantické svatby, ale i rodinné oslavy, firemní večírky, školení, teambuildingové akce či zahradní párty nebo venkovní koncerty.

Co zajistíme?
Ubytování včetně snídaně až pro 22 osob
Kompletní catering - obědy, večeře, coffee break, raut
Možnost obřadu v zahradě či pergole, zapůjčení slavobrány
Slavnostní prostření tabule
Dětský koutek a dětské venkovní hřiště
Možnost pořádání školení, zapůjčíme dataprojektor, promítací plátno, flipchart

Rezervujte si u nás termín na svatbu, firemní večírek nebo třídní sraz na telefonu: +420 724 853 944 nebo na emailu: stepanova@rosso.cz

Aktuální informace o pořádaných akcích pro veřejnost najdete na našich webových stránkách v sekci „novinky“.

HOTEL RESTAURANT NA STATKU
Ke Čtrnáctce 215,338 43 Mirošov
www.hotelnastatku.cz
email: nastatku@rosso.cz
Ubytování: +420 371 782 471 | Restaurace: +420 606 630 730

 Nápovědu najdete na https://www.hotelnastatku.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává 1 x poukaz na dvě noci (ve dnech pondělí – čtvrtek) pro dvě osoby za 2 600,- Kč + volná konzumaci v hodnotě 2 500,- Kč. Celková cena výhry je 5 100 Kč.