Zážitky pro celou rodinu
Slyšíte často od rodiny či přátel, že nic nepotřebují? Skvělý zážitek ale jistě pobaví každého. A širokou paletu zážitků v podobě aktivní zábavy i báječné relaxace najdete na e-shopu libereckého CENTRA BABYLON.  Stačí vybrat každému k Ježíšku to pravé podle jeho gusta.

Zábava ve vodě i na souši
Velkým lákadlem pro děti i dospělé jsou v libereckém Babylonu atrakce pod jednou střechou zábavního komplexu. Každého potěší Aquapark se třemi tobogany a adrenalinovým trychtýřem, divokou řekou, tajemnými jeskyněmi a působivou 3D Laser Show.  Zejména rodině s dětmi uděláte radost poukazem do nového Funparku s Ninja arénou a dalšími více než 20 aktivitami. Menší děti si zase rádi zablbnou na pouťových atrakcích babylonského Lunaparku. Centrum nabízí také výhodné rodinné vstupenky. Tím ale výběr zábavních zážitků rozhodně nekončí. Pod stromeček můžete darovat i vouchery na Laser Game, Bowling nebo třeba návštěvu 4D KINA. No a extra porci zábavy věnujete, když objednáte cenově výhodné kombinované balíčky zábavy.

Zdroj: CENTRUM BABYLON, a.s.

Wellness i privátní sauna
Pokud chcete blízké či přátele obdarovat spíše příjemným odpočinkem, pravou volbou je voucher na vstup do příjemně vyhřátého Wellness centra Babylon. Tady si obdarovaní odpočinou jako v opravdových antických lázních. K dispozici je zde mnoho procedur či relaxačních prostor. Chcete překvapit náročnější osoby? Určitě nesáhnete vedle s voucherem do privátního Sauna klubu Afrikana. Tady si klienti v naprostém soukromí nerušeni ostatními návštěvníky užijí velkokapacitní saunu, ochlazovací bazének, Kneippův chodník, vířivku, relaxační lehátka či mísu čerstvého ovoce.

Zdroj: CENTRUM BABYLON, a.s.

Pobyt pro požitkáře ve WELLNESS HOTELU BABYLON
Objednávat můžete poukazy elektronické i tištěné - ty lze zaslat poštou. Mezi tištěnými vouchery naleznete mimo jiné i ty na ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON, který je součástí celého komplexu. Takovým dárkem zaručeně zabodujete, ať už vyberete variantu se zábavou nebo s wellness. U obou pak nechybí volný vstup do liberecké zoo. Dopřát trochu přepychu můžete koupí voucheru na pobyt v luxusním apartmánu.

Neváhejte, stačí jedno kliknutí na stránky e-shopu a z pohodlí domova si vyberte tu nejlepší zábavu a relaxaci pro vaše blízké, navíc výhodně s 10% slevou!

Zdroj: CENTRUM BABYLON, a.s.Nápovědu najdete na www.centrumbabylon.cz v sekci e-shop - tištěné poukazy.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně jednoho výherce, který vyhrává voucher na noc ve WELLNESS HOTEL BABYLON s bohatou snídaní a dvěma dny neomezené zábavy ve výši 4.560Kč.