Tým choreografů Českého svazu krasobruslení zapojil do show ty nejtalentovanější sportovce. Profesionální sportovci a sólisté světových ledních show - zástupci nejlepších škol bruslení, účastníci světových sportovních soutěží. Do show se zapojují umělci žánru ledové show, lední akrobaté a další.

Představení je hudebním přepracováním klasické pohádky skladatele Čajkovského, ale i zcela nových instrumentálních skladeb a autorských písní, které si již diváci představení oblíbili. Pravý Louskáček je hudební představení na ledě — neuvěřitelná podívaná pro celou rodinu. Spojuje tradice klasického divadla a současné trendy světového zábavního průmyslu.

Délka: 120 minut s přestávkou.
Vstupenky pro vozíčkáře (1 190,-) + doprovod zdarma objednávejte na rezervace@ticketportal.cz s naskenovaným ZTP/P-DISABLED průkazem v příloze. Slevy pro ostatní osoby s průkazem ZTP a ZTP/P pořadatelem nejsou poskytovány!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek.
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky. Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Nápovědu hledejte na www.ticketportal.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherce, kteří se mohou těšit na dvě volné vstupenky na muzikál na ledě Pravý Louskáček, který se koná 17.02.2024 od 14:00 hodin v ROCKNET aréně, Mostecká 5773, Chomutov.