Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády a půvabné pavilony, příjemné kavárny a útulné hotely. Město obdařené léčivými minerálními prameny a jedinečnou atmosférou, kterou si každý rok přijíždějí vychutnat tisíce a tisíce návštěvníků. Místo, ve kterém se potkává historie s moderními způsoby, jak příjemně strávit dovolenou – lázeňským odpočinkem, ale také aktivně sportem, vycházkami nebo kulturním programem.

Wellness & Spa hotel Richard****  v Mariánských Lázních má výhodnou polohu mezi vstupem do rozlehlého lesoparku a lázeňským centrem s léčebnými prameny, kolonádou a Zpívající fontánou. Návštěvníkům západočeského města vedle ubytování na vysoké úrovni nabízí také pestrý výběr relaxačních a léčebných procedur. V hotelu je na výběr z 56 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojů. Má vlastní restauraci a moderně zařízené wellness centrum se saunou, kosmetikou, bazénem a dalšími možnostmi, jak příjemně trávit čas.

Ochutnejte i Vy Mariánské Lázně, lázeňské město ze seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Nápovědu najdete na https://www.hotelrichard.com

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 1 výherce, který vyhrává wellness víkend pro 2 osoby ve Wellness & Spa hotel Richard**** v Mariánských Lázních.