Tak, jako většina z nás již dnes standardně využívá běžný účet v bance a k němu spořící účet nebo termínovaný vklad, bude naší každodenní součástí Realitní účet pro dlouhodobé zhodnocování finančních prostředků a vytváření finančních rezerv.

Že jste o Realitním účtu ještě neslyšeli?
Doposud byly finanční produkty, spojené se zhodnocováním peněz v nemovitostech, určeny pouze pro úzkou skupinu lidí a bylo možné si je pořídit pouze prostřednictvím finančních poradců. V investiční společnosti TESLA jsme se rozhodli vše změnit a udělat něco dobrého pro všechny. Vytvořili jsme Realitní účet Sporo a Realitní účet Renta Plus, který je určen pro každého.

Co je na Realitním účtu tak dobrého?
Především jeho výnos, který standardně dosahuje 3 % ročně. Realitní účet je možné si nyní založit k jakémukoliv běžnému účtu vedenému u všech bank v ČR, na účet je možné si zasílat částky již od 500 Kč a peníze si převést zpět na běžný účet do 30 dnů od zadání transakčního požadavku. Protože v naší tradiční společnosti TESLA nám na klientech záleží, zrušili jsme jako jediný realitní fond veškeré vstupní poplatky. Přidejte se k nám a oslavte s námi 100 let české značky TESLA na trhu. 

TESLA investiční společnost – 100 let s Vámi a pro Vás.

Zdroj: TESLA investiční společnost, a.s.Nápovědu najdete na https://www.teslainvest.cz/

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří získají robotický čistič oken TESLA RoboStar W550 v hodnotě 6.280 Kč.