Co najdete v nabídce sortimentu poboček Optik Trnka?

  • Brýle – dioptrické, sluneční, sportovní, dětské, nerozbitné, ochranné
  • Kontaktní čočky – dioptrické, nedioptrické, barevné, multifokální
  • Doplňky – utěrky, roztoky, sady na čištění brýlí, pouzdra, šňůrky, okluzory
  • Pomůcky pro slabozraké
  • Dalekohledy
  • Výdejní místo našeho e-shopu

Služby nabízené v pobočkách Optik Trnka

Kamenné prodejny firmy Optik Trnka najdete ve čtyřech českých městech. V Praze, v Plzni (kde jsou hned tři pobočky – jedna z nich přímo v budově Oční kliniky a laserového centra OFTA, se kterým Optik Trnka dlouhodobě spolupracuje), v Tachově a v Rokycanech. Tady vznikla v roce 1990 první provozovna, která sleví v letošním roce již 33 narozeniny. Zajímavou nabídku nejrůznějších brýlových obrub nabízí také E-shop.

Majitel firmy Zdeněk Trnka říká: „Dlouhá a úspěšná tradice naší firmy nás zavazuje k udržování vysokého standardu péče v našich očních optikách. Také je pro nás výzvou k neustálému zlepšování péče o zákazníky a vybavení našich pracovišť. Snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, a proto vyhledáváme nové trendy v oblasti oční optiky.

      V současné době máme v nabídce brýle z celého světa v nejrůznějších cenových relacích, od méně známých, až po ty nejznámější a nejluxusnější značky, jako např.: Christian Dior, Gucci nebo Giorgio Armani. Ve všech našich očních optikách najdete nejen velký výběr dioptrických a slunečních brýlí, ale také odbornou péči a možnost vyšetření zraku naším specialistou či očním lékařem. Součástí našich očních optik jsou i zkušení optici, kteří vám poradí s výběrem brýlových obrub, doporučí brýlová skla, a následně vám zakázku zabrousí a zkompletují na míru.

Unikátní možnost Vám nyní přináší také nabídka našeho e-shopu, kde najdete přehled části naší kolekce slunečních i dioptrických brýlí. V klidu domova či kanceláře si tak můžete udělat představu o nejnovějších módních trendech a najít si to pravé pro Váš styl. Nabízíme Vám zde také možnost objednat si nezávazně dioptrické obruby či sluneční brýle k vyzkoušení na některé z našich poboček.“

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na http://www.optik-trnka.cz/

Zdroj: Zdeněk TrnkaOční optika Zdeněk Trnka
Palackého 143, 337 01 Rokycany
www.optik-trnka.cz
email: info@optik-trnka.com
Tel.: 773 034 22

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 2 výherce, kteří obdrží poukaz ve výši 2 550 Kč od firmy OPTIK TRNKA.