JADI.cz - zákazníky prověřený e-shop s největší nabídkou obuvi, kabelek a doplňků na českém trhu. Pro své zákazníky JADI.cz pečlivě vybírá každý kousek kolekce s citem pro design, aktuální trendy a kvalitu. Ve svém sortimentu nabízí až 2500 modelů pro každou příležitost. JADI.cz uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří si mohou vybrat z exkluzivních a originálních modelů, které nikde jinde nekoupí.

Zdroj: JADI.czBlíží se léto a s ním i potřeba nazout si něco vzdušného a pohodlného. Pojďte se podívat, jak vypadá léto v JADI.cz. Z výběru žabek, pantoflíčků, sandálků nebo tenisek se až točí hlava. Jsou tu všechny - na klínku, na podpatku, bez podpatku, kožené nebo ultralehké, elegantní i sportovní.

Stylově i na pláž
Tropické letní dny lákají k vodě a žabky, pantofle a sandálky jsou vyloženě trendovou záležitostí. Už jste si letos vybrali? Na JADI.cz najdete inspiraci na ideální letní modely, ze kterých můžete bosky vyskočit rovnou do plážového písku nebo přímo do bazénu.

Zdroj: JADI.cz

Pohodlí nade vše
Tenisky jsou stále trendy a hodí se téměř na každou příležitost. Lze je nosit celoročně a k většině outfitů. Ať už jste sportovní typ nebo volíte spíše ležérnější styl, v JADI.cz si každý přijde na své. Pokud nefandíte klasickým podpatkům, můžete vyzkoušet třeba tenisky na klínku. Na noze působí elegantně, ale zároveň jsou natolik komfortní, že v nich bez problémů strávíte celý den.

Zdroj: JADI.cz

Více produktů a nápovědu k soutěžní otázce naleznete na www.JADI.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 6 výherců, kteří vyhrávají jeden ze šesti dárkových poukazů v hodnotě 1 000 Kč na nákup obuvi a doplňků na JADI.cz.

Zdroj: JADI.cz