Vyčistíte hlavu, zlepšíte kondici a domů se vrátíte možná trochu zničení, ale nabití energií. Je normální, že sem tam se něco nepovede a je dobré vědět si rady.

Pomoc při drobných kolizích i větších úrazech nabízí Hemato krém od ALPY. Sáhněte po něm a budete překvapeni, jak brzy vás dostane zpět do formy.

Stačí špatné našlápnutí, pád nebo jiná kolize, která způsobí pohmoždění tkání. Zvýšený tlak spojený s nárazem poraní drobné kapiláry, následuje výron krve a vzniká modřina. Obvykle se modřina vstřebá sama, ale pokud jde o rozsáhlejší poranění, přidává se otok a bolí to, je dobré hojení podpořit. Ulehčíme tím tělu, urychlíme rekonvalescenci a budeme dříve zase fit. Hemato krém je speciální přípravek pro regeneraci pohybového aparátu. Výborně zafunguje při zhmožděninách, vymknutí, vykloubení a dalších poraněních. Obsažený methylsalicylát výrazně podpoří vstřebávání modřin i celkovou regeneraci poškozených tkání. Hemato krém mírní otoky i bolestivost a je spolehlivým pomocníkem při drobných i větších úrazech. Snižuje dobu rekonvalescence i celkovou zátěž pro tělo.

Přítelem pohybu je také kostival. Jeho nápadné květy určitě znáte, ale ne každý ví o jeho léčivých schopnostech. Dokáže zmírnit bolest a podpořit regeneraci tkání. Urychluje vstřebání modřin i hojení pohmožděnin a pomůže také při bolestech zad i kloubů. Existuje celá řada mazání a vsadit na ty osvědčené se určitě vyplatí. Výtažky z kostivalu lékařského obsahuje ALPA gel a krém. Umožní vám hojivou masáž, prokrví tkáně a podpoří jejich regeneraci. Při drobných úrazech přinesou zaslouženou úlevu.

Na ALPU se můžete spolehnout, ulevuje tělu a vrací vás do hry.

Nápovědu hledejte na www.alpa.cz

Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží balíček od ALPY.