Je třeba postarat se o tělo tak, aby fungovalo co nejlépe a zatížení zvládlo bez následků. To platí pro všechny skupiny, takže nezáleží, jestli se hýbete pravidelně nebo jen občas, obojí je dobře. Aerobní aktivity jsou totiž to nejlepší, co si můžete dopřát. Nemusíte systematicky trénovat, postačí na sobě jen trochu pracovat a vědět, co je pro vaši kondici dobré a současně vám vyhovuje. Jednoduše poslouchat svoje tělo a tím předejít nechtěným zátěžím a jejich následkům. Určitě se i zapotíte a abyste se cítili svěže, nezapomeňte na antiperspirant. Abyste zbytečně nedráždili pokožku, volte přípravky bez hliníku i alkoholu. Takový je antiperspirant SynCare.

Hliník nemá v kosmetice dobrou pověst a bývá označován jako rizikový, protože potními póry proniká do těla. SynCare se povedlo vyvinout antiperspirant bez hliníku, který navíc dokáže omezovat pach. Obsahuje tělu neškodný oktenidin, který potlačuje rozklad potu a tím udržuje tělo svěží a voňavé. Takže má obrovskou výhodu- zafunguje proti pocení i jako deodorant. A jeho jemná vůně je tak příjemná, že vyvolá nadšení bez rozdílu pohlaví. Hlavně nemusíte mít obavy, že se do těla dostane něco, co tam nepatří. A pokud se přece jen zapotíte, osvěžující sprchu vám po sportu zpříjemní tělový šampon. Jemně tělo provoní a spolu s balzámem vyhladí pokožku.

SynCare můžete důvěřovat. Jde o českou značku, specializovanou na dermokosmetiku, která dobře ví, co je pro pokožku ideální. Firma má svoji výrobu i vývoj a na nových produktech spolupracuje s předními dermatology u nás. Značková péče SynCare a MediCare tak představuje komplexní péči o pleť i pokožku těla.

Nápovědu hledejte na www.syncare.cz

Ze všech správných odpovědí vybreme 5 výherců, kteří obdrží balíček s kosmetikou od SynCare. Balíček obsahuje antiperspirant, cestovní tělový balzám a šampon.