Základem křupavé oplatky je kukuřičná a rýžová mouka. Oplatka neobsahuje lepek, mléko, vejce, soju, droždí, palmový olej ani konzervanty. Ve výrobku nenajdete žádné přidané cukry a chemické látky, konzervační prostředky či barviva. Vychutnejte si KEKSE ve třech variantách - kokos, mandle a mandlově karobové.

Mandlově karobové KEKSE

Oplatka, ve které vyniká chuť karobu. Karob, neboli Svatojánský chléb, je obdobou kakaa. Má jemně hořkou kakaovou příchuť a je lehce stravitelný pro alergiky nebo osoby s potravinovým omezením. K výtečné chuti přispívá porce mletých mandlí doladěných rýžovým nápojem, kokosovým olejem, špetkou vanilky a troškou medu.

Mandlové KEKSE

Vyznačují se výraznou chutí mandlí. Jedná se o kombinaci sladké a později mírně kyselkavé chuti, která potěší příznivce sladkého pokušení. Jsou doladěny stejnými surovinami, jako u mandlově karobových, a to kokosovým olejem, který dodává jemnou strukturu, rýžovým nápojem, špetkou vanilky a trochou medu.

Kokosové KEKSE

Oplatka s opravdovou porcí kokosu. Chuť je posílená kokosovým olejem a dochucená troškou medu, rýžovým nápojem a vanilkou. Jemná a zároveň citelná struktura pomletého strouhaného kokosu dodává KEKSE ten pravý požitek při jídle. Tato náplň uchvátí všechny nadšence kokosové chutě.

Zdroj: kekse.cz

Oplatky KEKSE jsou také vhodnou a zdravou svačinkou pro děti. Zakoupit je můžete na eshopu kekse.cz a rohlik.cz za cenu od 34 Kč.

Nápovědu hledejte na kekse.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/ výherce, kteří se mohou těšit na box plný oplatek KEKSE.

Zdroj: kekse

Zdroj: kekse.cz