S nadcházející letní sezónou se otevírá pro návštěvníky i přírodní koupaliště Michal o velikosti 30 ha, bývalý zatopený lom vlastněný Sokolovskou uhelnou, sesterskou společností SUAS GROUP. Moderní vodní areál s mnoha atrakcemi, kterému se také přezdívá Sokolovské moře, se nachází nedalo Sokolova. Kromě 500 metrů dlouhé pláže čekají návštěvníky zajímavé atrakce pro děti i dospělé v čele s obřím tobogánem.

„Zakládáme si na maximální spokojenosti našich návštěvníků. Naší nejvyhledávanější atrakcí je obří tobogán s trojskluzavkou, překonávající převýšení téměř 20 metrů. Tobogán je nejdelším venkovním zařízením svého druhu ve střední Evropě a zároveň druhým nejdelším tobogánem v rámci celé České republiky."

„Návštěvníkům nabízíme v naší přírodní nádrži stále čistou vodu bez sinic, a to i v nejteplejších dnech po celou letní sezónu“.

Zdroj: Koupaliště Michal s.r.o.

Dalšími vodními atrakcemi v areálu koupaliště Michal jsou trampolíny, skluzavky, houpačky, šlapadla, pramice, dětské skluzavky a brouzdaliště. Pro děti je v areálu navíc nafukovací skákací hrad a hřiště s prolézačkami. Pro sportovní vyžití jsou k dispozici beachvolejbalová hřiště, beachsoccerové hřiště, tenisový kurt, minigolf, kuželky a stolní tenis. Areál si lze pronajmout na soukromou či firemní akci.

Koupaliště disponuje plnou vybaveností, včetně občerstvení a technického zázemí s šatnami a sprchami. Po celé pláži jsou rozmístěna pítka s pitnou vodou a sprchy. Na pláži si lze odpočinout i v plážových kabinkách, které poskytují stín a možnost uzamčení cenin. Kolem celého areálu je vybudovaná cyklostezka o délce 4 km s lavičkami.

„Návštěvníkům, kteří by rádi u koupaliště přespali, nabízíme ubytování v kempu Michal. Ubytovaní mají v ceně pobytu zahrnut vstup do celého areálu s možností využívání drtivé většiny atrakcí zdarma. Přes léto o víkendech promítáme v letním kině, kam mají návštěvníci kempu volný vstup,“ dodává Kotous k možností ubytování v areálu koupaliště.

Kemp Michal byl Asociací kempů ČR certifikován jako 3hvězdičkový a nabízí 50 míst pro stany, karavanové přívěsy a obytná auta. Většina stanových míst je vybavena elektrickou přípojkou. Sociální zařízení jsou v těsné blízkosti, k dispozici jsou i sprchy v nedaleké budově převlékárny, dále koutek s plotýnkovým vařičem a mikrovlnou troubou.

Zdroj: Koupaliště Michal s.r.o.

Nápovědu najdete na www.michal-sokolov.cz 

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří vyhrávají:
1. cena: týdenní pobyt pro 4- člennou rodinu (ve vlastním stanu, karavanu nebo obytném autě) nebo 3 ks celoročních permanentních
vstupenek (dle výběru výherce) v ceně 2 970 Kč
2. cena: víkendový pobyt pro 4- člennou rodinu (ve vlastním stanu, karavanu nebo obytném autě) nebo 2 ks celoročních permanentních
Zdroj: Koupaliště Michal s.r.o.vstupenek (dle výběru výherce) v ceně 1 980 Kč
3. cena: 1 ks celoroční permanentní vstupenky v ceně 990 Kč