K současnému trendu v lázeňských pobytech patří nejen péče o zdraví fyzické, ale i o psychickou pohodu, celkový relax a revitalizaci organismu. S tím úzce souvisí také péče o zevnějšek každého z nás, jejíž podstatnou částí je dobře se postarat o svoji pleť, nejraději pomocí přírodních prostředků. Tedy chcete-li si dopřát krásu z lázní, máte nyní příležitost.

Zdroj: Carl`s cosmetics

Exkluzivní řada CARL'S cosmetics byla vyvinuta na základě požadavků moderní doby jako špičková, vysoce účinná pečující kosmetika, která využívá příznivých účinků přírodních léčivých zdrojů. Kromě již zmíněných minerálních pramenů je to především rašelina nebo kaolin.

TAJEMNÝ PRAMEN ZDRAVÍ
Jak již bylo řečeno, karlovarská termominerální voda je zcela jedinečná a unikátní. Složení minerální vody je velmi složité, a tudíž i trochu tajuplné. Její přesný vznik se dosud nepodařilo vědecky objasnit, její přínos pro pleť je však nesporný. Karlovarská termominerální voda tvoří základ kosmetické řady CARL'S THERMAE.

Zdroj: Carl`s cosmetics

ENERGIE PŘÍRODY - ENERGIE SLAVKOVSKÉHO LESA
Rašelina je přírodní zásobárnou minerálních látek, které jsou důležité pro naše tělo i pleť. Obsažený komplex biologicky aktivních huminových látek působí jako pomocník v boji proti volným radikálům. Zejména pro zralou pleť je důležité, aby buňky spodní vrstvy kůže byly dobře zásobeny hořčíkem, vápníkem a fosforem, což jsou složky v rašelině hojně zastoupené. A právě rašelina představuje základní složku kosmetické řady CARL'S PEAT CARE.

TISÍCILETÁ TRADICE
Kaolin představuje jeden z nejstarších přírodních produktů používaných v kosmetice již od dob starého Egypta. Jeho příznivé účinky spočívají především ve výborných absorpčních schopnostech, stimulaci obranných mechanismů pleti, jejího rozjasnění a vyčištění. Karlovarský kaolin, který dal vzniknout také světové tradici výroby místního porcelánu, vznikl díky působení horkých minerálních pramenů. Jeho příznivého vlivu na pleť využívá kosmetická řada CARL'S PURE KAOLIN.

Zdroj: Carl`s cosmetics

MODERNÍ VĚDA
Aby bylo možné zajistit moderní požadavky na péči o pleť, je potřeba zapojit do celkového složení účinných kosmetických produktů také poslední poznatky vědy. Spojení přírodních aktivních látek a moderních látkových komplexů umožňuje odpovídat na každodenní výzvy, které současný životní styl pro pleť připravuje. Kosmetika CARL'S proto disponuje celou řadou vlastních technologií, vyvinutých na míru právě k tomuto účelu. Přírodní účinné látky dodávají pokožce potřebné minerály, hydrataci a další látky, které společně aktivně napomáhají udržovat zdravý, mladistvý vzhled pokožky a brání ji proti různým škodlivým vlivům okolního prostředí.

Zdroj: Carl`s cosmetics

RITUÁL KRÁSY
Věděli jste, že v lázních můžete kromě lázeňských procedur absolvovat také procedury kosmetické, a přitom nebýt ochuzeni o účinek přírodního léčivého zdroje? Opravdovým zážitkem jsou speciálně vyvinuté procedury CARL'S Beauty Rituals - unikátní systém péče o pleť využívající sílu místních přírodních léčivých zdrojů společně s posledními vědeckými poznatky z mnoha oborů. Nechte se hýčkat v rukou profesionálů a dopřejte své pleti také obnovu a revitalizaci. Značkové kosmetické procedury CARL'S Beauty Rituals si můžete užít při svém pobytu v Karlových Varech.

Zdroj: Carl`s cosmetics

CARL'S cosmetics ve spolupráci s ASTORIA Hotel & Medical Spa pro Vás připravil soutěž o 100 cen, kde hlavní výhrou je exkluzivní víkendový pobyt s polopenzí v samém srdci světoznámých lázní v ASTORIA Hotel & Medical Spa s výběrem wellness a kosmetických procedur CARL'S pro dvě osoby v hodnotě 14.000 Kč.

Výherce na druhém místě obdrží hydratační esenci THERMAE D'EAU 72° ANTI-AGING, pro třetí místo je nachystán denní krém THERMAE VITAL 72 DAY CREAM a pro dalších 97 cen vzorkové balení kosmetiky CARL'S cosmetics.

Hodně štěstí a zábavy při soutěži!

 Nápovědu najdete na: www.luxusniplet.cz

Zdroj: Carl`s cosmetics