Venkovní část nabízí 15 atrakcí. Dominantou je ohromný vodní svět s tůněmi, jezírky, šlapacími koly a šrouby a stavidly, které umožňují „ovládat“ vodu. Pro malé závodníky je tu autodráha se šlapacími autíčky. Odvážnější se mohou rozlétnout z výšky 2 nebo 4 metrů do měkkého vzduchového polštáře. Roztočit se můžete na velikém kolotoči, na kterém se může naráz točit až 30 dětí. Mezi dalšími venkovními atrakcemi jsou gejzíry, velký skákací polštář, houpačky, skluzavky, tunely i prolézačky. Pro nejmenší děti je venku připraveno „Království mláďat“.

Zdroj: IMOS facility, a.s.

Vnitřní část je klimatizovaná a nachází se v ní přes 40 atrakcí. Najdete zde autodrom, prolézačky jako „Opičí komín“ nebo lanové tunely a mosty, trampolíny, skluzavky, „moře“ s lodičkami, stolní fotbálek, 14patrový labyrint, 38 metrů dlouhý tobogán zvaný „Tenké střevo“, podzemní nory, boulderingovou stěnu nebo veliký skákací polštář. Odvážní mohou navštívit „Čapí oko“, vyhlídku ve výšce 22 metrů. Kdo na ni nechce stoupat po schodech, využije „Pavučinu“. Zážitek z vyhlídky umocní skleněná podlaha. A pro návrat do nížin lze využít nejdelší vnitřní tobogán v Česku. Nejmenší děti (do 4 let) se mohou uchýlit do oddělení „Mláďata“. Pro ně je připraven babylabyrint, skluzavka do balónků, prolézačky, dřevěná kuchyňka či obchod, hrací kostky a spousta dalších hraček. Pro rodiče je k dispozici malá kavárnička.

Po řádění na atrakcích je třeba doplnit energii. Kromě zmíněné kavárny je v BRuNU také jídelna Zobka a restaurace Hnízdo. Jídelna Zobka nabízí rychlé, drobnější občerstvení mezi skotačením bufetovou formou. Restaurace Hnízdo uspokojí i náročnější strávníky, kteří chtějí v klidu posedět a vychutnat si výborné jídlo.

V BRuNU se rozhodně nesetkáte s nudou! V parku je možno pořádat kromě rodinných výletů i narozeninové oslavy či teambuildingy. Přímo u parku je k dispozici neplacené parkoviště, s parkováním není potíž. BRuNO plné zábavy na vás již čeká!

Nápovědu najdete na www.brunofamilypark.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherkyň/ výherců, kteří se mohou těšit na rodinné vstupné do BRuNO family parku ve výši 1.000 Kč.

Zdroj: IMOS facility, a.s.