Chcete investovat do něčeho jistého, ověřeného tisíciletími a méně komplikovaného než investice do akciových trhů? Pak jsou pro vás ideální volbou drahé kovy. Moje-zlato, váš specialista na investiční drahé kovy otevřelo po značkové prodejně a klenotnictví i nové inovativní investiční centrum.

Jedná se tak pod jednou střechou o ideální místo pro ty, kteří si chtějí koupit zlato, stříbro, platinu nebo palladium ve formě slitků a mincí či numismatický materiál České národní banky, nakoupit drahé kovy za burzovní ceny LBMA prostřednictvím spoření nebo nákupu na Komoditní konto multi s možností aktivního swapu mezi jednotlivými druhy kovů. Protože drahé kovy jsou způsobem, jak nejenom uchovat ale rovněž zhodnotit své úspory, a zároveň aktivně ovlivnit svou finanční budoucnost, nabízíme i výjimečnou příležitost aktivního fyzického zhodnocení drahých kovů. Při deponaci drahých kovů na dobu jednoho roku lze dosáhnout na 10% bonus ve formě fyzického kovu (tedy například u 250g zlata jde o 25g, při ukončení kontraktu klient fyzicky vlastní nikoliv 250 ale 275g zlata nebo stříbra) a rovněž možnost nákupu bondů zajištěných fyzickým zlatem s garantovaným 10% ročním zhodnocením. Zlato tak rozhodně není a nemusí být pasivním aktivem, které neproduktivně leží v trezoru a zapadá prachem, ale aktivním prvkem budování individuální rezervy pro budoucí generace nebo spokojené stáří.

Zdroj: Jurisconsult Ltd. o.z. moje-zlato.cz

Část tajemství naší strategie spočívá nejenom v aktivním mezinárodním obchodování s fyzickými produkty z drahých kovů, ale taktéž v aktivním využití Hedgingu a Put options (tzv. opcí na prodej) a řady komplexních derivátů, které nám umožňují profitovat na dlouhodobém růstu cen zlata i v případě, že na trhu dochází ke střednědobému poklesu. Unikátní spojení fyzických produktů ve formě investičních slitků nebo mincí a tzv. produktů digitálního nebo „papírového“ zlata nám tak dává široké možnosti z nichž profitují naši spokojení klienti.

Protože zlato je nejenom naše profese ale i vášeň, najdete v našem zlatnictví a klenotnictví, umělecké autorské šperky našich mistrů zlatníků, vaše rodinné klenoty vám také odborně vyčistíme a zrenovujeme, nebo u nich kvalifikovaně přezkoušíme ryzost a pravost. K dispozici máme vlastní aplikaci moje-zlato, díky které budete mít vždy přehled o novinkách i svých investicích. Zkrátka, najdete u nás vše, co souvisí se zlatem a drahými kovy od A do Z za výhodné ceny. Těšíme se na vás!

Pro další informace a kontaktní údaje navštivte naši webovou stránku www.moje-zlato.cz.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na https://www.moje-zlato.cz/investicni-zlate-mince/

Zdroj: Jurisconsult Ltd. o.z. moje-zlato.czZe všech správných odpovědí vylosujeme 10 výherců, kteří se mohou těšit na minci Wiener Philharmoniker v hodnotě 717 Kč.

Zdroj: Jurisconsult Ltd. o.z. moje-zlato.cz