Balíte si tašku na dovolenou po zimě a nevíte, co zabalit dřív? Než si ze svého seznamu odškrtnete boty, plavky a ručníky, ujistěte se, že máte s sebou i dobře zásobenou lékárnu. Možná (v ideálním případě) ji nebudete vůbec potřebovat, ale pokud na to přijde, věřte, že oceníte její přítomnost. Co by v takové cestovní lékárničce nemělo rozhodně chybět? Vsaďte na Bionect produkty!

Bionect krém pomůže s drobným kožním poraněním, odřeninou i popáleninou. Podporuje hojení ran a zklidňuje podrážděnou pokožku. Přípravek obsahuje kyselinu hyaluronovou, která na zraněném místě vytvoří vlhké prostředí, což je klíčové pro celkový proces hojení. Krém navíc zmírňuje podrážděnou pokožku od slunce a pomůže dokonce i s hojením a krytím jizev nejen po kosmetických zákrocích. Je vhodný ke krytí akutních a chronických ran. K dostání ve vaší lékárně za obvyklou cenu 140 Kč.

Další pomocník, který vás zachrání z nepříjemné situace je Bionect Control Spray. Pomůže vám s ošetřením různých typů kožních podráždění, včetně popálenin, oděrek, akutních i chronických ran. Obsahuje také kyselinu hyaluronovou – látku, která se přirozeně vyskytuje v lidských tkáních a podporuje rychlejší hojení tkání. Další hlavní složkou je metalické stříbro zabraňující mikrobiální kontaminaci rány, zároveň brání vzniku infekce. Bionect Control Spray je vhodný pro všechny členy rodiny! Sprej je snadno bezkontaktně aplikovatelný, takže je ideální pro každodenní použití i při cestování. Vytvoří na kůži ochrannou bariéru proti infekci a díky kyselině hyaluronové a metalickému stříbru udržuje vlhké prostředí v ráně. Bionect Control Spray navíc hydratuje a urychluje hojení popálenin I. a II. stupně, podporuje hojení pooperačních ran, vředů a proleženin. Jednoduše ideální řešení pro rány s rizikem infekce. K dostání ve vaší lékárně za obvyklou cenu 240 Kč.

Zdroj: Bionect.czNápovědu najdete na https://bionect.cz/

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherců, kteří obdrží balíček s produkty BIONECT obsahující Bionect krém a Bionect Control Spray.