Co je přírodní kosmetika s holistickým přístupem?

Pokud se k přírodě chováme ohleduplně a s respektem, dá nám na oplátku ty nejcennější dary, co má. A pokud se stejně ohleduplně, láskyplně a s respektem chováme k našemu tělu, emocím a potřebám, vrátí nám to svým zdravím a krásou.

Výroba přírodní kosmetiky klade důraz na použití organických surovin a minimalizaci nebo úplné vyloučení chemických procesů. Přírodní holistická kosmetika navíc podporuje přirozené procesy v těle a schopnost samoregenerace. Má příznivý vliv na naši pokožku, zdraví i psychiku. Napomáhá rozvíjet naši intuici a rozhodovat se v souladu s námi. Správně holisticky zvolené ingredience pro nás zaručují nejlepší výsledky a nejhezčí pocity zároveň.

BEWIT C60 Uniquo Duo je skutečný elixír mládí pro naši pleť. Molekula C60 a další bioaktivní složky se vyznačují silným anti-aging efektem. Sada obsahuje sérum a balzám pro dvoufázovou péči.

BEWIT C60 UNIQUE DUOBEWIT C60 UNIQUE DUOZdroj: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.

BEWIT Sun Serum naši pokožku podpoří po opalování. 100% čisté a přírodní letní sérum naši pokožku zregeneruje, zklidní a prodlouží její přirozené opálení. A to bez zbytečné chemie.

BEWIT Esenciální voda z geránie zatočí s unavenou a stresem vyčerpanou pletí. 100% čistá a přírodní esenciální voda z geránie (pelargonie) díky své relaxační vůni pomáhá zklidnit roztěkanou mysl a dopřeje naší pleti zasloužený relax.

BEWIT PRAWTEIN Carbon Elixir nás podpoří silou maximálně využitelného uhlíku. Tento doplněk stravy oceníme ve chvílích, kdy doslova padáme na pusu. Pravidelným užíváním nám napomůže získat tolik energie, kolik potřebujeme.

BEWIT PRAWTEIN CARBON ELIXIRBEWIT PRAWTEIN CARBON ELIXIRZdroj: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.

BEWIT je ryze česká firma, která vyrábí a dodává esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®), přírodní holistickou kosmetiku a další přírodní výrobky podporující zdravý životní styl. Vždy prosazuje a usiluje o maximálně ohleduplný přístup k přírodnímu prostředí. Základem jejich výrobků jsou esenciální oleje. Jejich čistotu a složení testuje ve vlastní laboratoři.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na https://bewit.love/o-bewit/

Ze všech správných odpovědí vybereme 3 výherkyně/ výherce, kteří dle vylosovaného pořadí vyhrávají:

Zdroj: BEWIT Natural Medicine, s.r.o.1. cena BEWIT C60 Uniquo Duo v hodnotě 3 577 Kč
2. cena BEWIT PRAWTEIN Carbon Elixir v hodnotě 2 497 Kč  
3. cena BEWIT Sun Serum a BEWIT Esenciální voda z geránie v hodnotě 1 493 Kč