Moderní způsob financování vozu prostřednictvím operativního leasingu je v dnešní době dostupný nejen živnostníkům či podnikatelům, ale i jednotlivcům (fyzickým osobám). Je proto jedno, jestli potřebujete nové auto pro vaši rodinu, ježdění do práce či na chalupu nebo jen pro radost z jízdy. Vybrat si může každý. Přitom vás nemůže překvapit žádný výdaj navíc. Neplatíte nic dopředu a splácíte jen předem dohodnuté fixní měsíční splátky. Samozřejmostí je, že máte v ceně servis auta, pojištění, asistenci, STK či dálniční známku. V případě, že má auto poruchu, dostanete náhradní vozidlo, které budete mít k dispozici, dokud vaše původní nebude znovu v pořádku. Po skončení smlouvy si můžete bez problémů znovu vybrat nové auto nebo si odkoupit původní pronajaté vozidlo.

Zdroj: arval.cz

Operativní leasing od ARVALu, který letos slaví 20 let na českém trhu, vám ušetří čas i starosti, protože se vám postará o všechno, na vás zůstane už jen řízení. Pronájem vozu si dohodnete jednoduše, bez záloh a na vámi vybranou předem určenou dobu. A pokud jste fanouškem elektromobility, vybrat si budete moci i z řad elektrických vozidel a vydat se tak na zelenou a bezemisní, jízdu!

Pro více informací a výběr vozidla navštivte www.arvalauto.cz

Zdroj: ArvalZe všech správných odpovědí vybereme 5 výherců, kteří se mohou těšit na mechový obraz, který se v posledních letech těší velké oblibě! Ve vašem interiéru bude vypadat skvěle i díky elegantnímu, černému rámu.

Zdroj: Arval