Investiční společnost TESLA rozšířila působení významné české značky TESLA do oblasti finančních služeb. Společnost navazuje na stoletou historii české firmy, která vyrábí komunikační a elektrotechnická zařízení pro armádu a průmyslová odvětví již více než 100 let.

TESLA investiční společnost nabízí lidem, malým i velkým investorům, speciální nemovitostní fond, v rámci kterého nakupuje a pronajímá prověřené české nemovitosti. Každá z budov má svou historii, stejně jako TESLA, jejíž vznik se datuje až do roku 1921, kdy byla založena společnost Elektra Praha. Ta se v období II. světové války stala součástí koncernu Philips. Zkrácený výraz „technika slaboproudá“ - TESLA, získala firma až v roce 1946.

Po celou dobu byla mezinárodně uznávanou značkou, jako výrobce kvalitních zařízení. V roce 1953 vyrobila první televizní vysílač, který vysílal z Petřína. Ve stejné době už vyvážela množství techniky do zahraničí.

Investiční společnost, která rozšířila portfolio skupiny TESLA do oblasti finančních služeb, má dnes více než 13 000 spokojených klientů, spravujeme 27 českých nemovitostí a vlastní majetek o hodnotě převyšující 2 miliardy korun.

Značku TESLA využívá také americký miliardář Elon Musk. Česká TESLA je však držitelem obchodní známky, která je zaregistrovaná v rámci EU. Americká TESLA Elona Muska nemůže bez souhlasu svoji značku používat na evropském trhu, a musí tak žádat o svolení českou společnost TESLA.

Služby Investiční společnosti TESLA dnes využívají jak malí, tak i velcí investoři. Jednoduše si založí realitní účet a stanou se podílníkem na majetku fondu a výnosu z pronájmu všech nemovitostí spravovaných fondem. Založit si realitní účet může každý, kdo chce své peníze zhodnotit lépe než na bankovním účtu. Stačí mít 500 Kč měsíčně navíc. Dosažené zhodnocení na realitním účtu činí až 3 % ročně.

TESLA investiční společnost – 100 let s Vámi a pro Vás. 

Zdroj: TESLA investiční společnost, a.s.Informace ke správné odpovědi naleznete ZDE.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 3 výherce, kteří získají unikátní stříbrný šperk vyrobený ke 100letému výročí společnosti TESLA ve výši 3.000 Kč.