Jsou mezi nimi ostřílené firmy Fruko Schulz, Schneider Electric, nebo Strojírenská HBH které úspěšně procházejí všemi ročníky, uspěli ale i nově registrovaní jako Aoyama Automotive Fasteners a KBC Global Services Czech Branch.

Zářijové počasí letos přineslo značné výkyvy, časté deště a promáčené trávníky i hráče, přes někdy složitější podmínky se ale dařilo udržet sportovního ducha i dobrou náladu.

Děkujeme všem za účast – hráčům i jejich fandovskému zázemí, gratulujeme vítězům a těšíme se na Vás na pokračování turnaje! Série dalších  utkání bude zahájena v dubnu. Vítězové odtud postoupí do červnových krajských kol a celostátního finale.

Zdroj: denik.cz

Až  skončí zimní přestávka bude možné hrát s Deníkem dál o letecký zájezd na utkání evropské kopané do Itálie, Anglie nebo Španělska pro vítěze, pobyt ve Františkových Lázních nebo návštěvu Plzeňském pivovaru a řadu dalších atraktivních výher.

Registrované firmy kromě sportovního zábavného„team buildingu“ pro zaměstnance obdrží v ceně  startovného prezentaci společnosti na webu denik.cz a mediální prostor v příslušné mutaci okresního vydání deníku.

Přihlášky přijímáme prostřednictvím regionálních obchodních zástupců. Registrace je možná také na webových stránkách: https://zamestnaneckaliga.cz/

 Těšíme se na Vás na hřišti !