Zajímavostí jejich výroby je fakt, že již více než 20 let přináší, a to nejen na český trh, originální nástěnné kalendáře netradičních tvarů. Kalendáře si získaly oblibu u mnoha nejen českých, ale i zahraničních firem jako žádaný reklamní předmět, který využívají jako netradiční vánoční dárky pro své obchodní partnery, zákazníky či zaměstnance.
Nástěnný kalendář České památky na Seznamu světového dědictví UNESCO 2023Nástěnný kalendář České památky na Seznamu světového dědictví UNESCO 2023Zdroj: Městské knihy, s.r.o.

Veškerá výroba je soustředěna v místě sídla společnosti, tedy v Žehušicích. Své zákazníky má však toto rodinné nakladatelství po celé České republice. Patří mezi ně především české firmy, ale kalendáře jsou žádány i od zákazníků ze zahraničí např. až z daleké Austrálie.

Zdroj: Městské knihy s.r.o.Kalendáře můžete pro rok 2023 získat i úplně ZDARMA a to při splnění určitých podmínek. Stačí se jen podívat na www.mestskeknihy.cz sekce aktuality. Zde najdete i odpověď na naši soutěžní otázku.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 15 výherců, kteří se mohou těšit na netradiční nástěnný kalendář na
rok 2023 z výroby společnosti Městské knihy s.r.o. Žehušice.