Vyrábíme pro Vás kvalitní ponožky ve Skrochovicích na Opavsku. S jedním bazarovým pletacím strojem v garáži rodinného domu jsme se postupně rozrostli až do nynějších rozměrů - patříme mezi největší české výrobce ponožek a ponožkového zboží s výrobní kapacitou více než 1.500.000 párů ponožek za rok. Byla to dlouhá cesta, která nebyla vždy lehká. Za kvalitu našich výrobků ručíme především naší vlastní značkou MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. pod kterou se naše ponožky a ponožkové výrobky prodávají na více než 10.000 prodejních místech v tuzemsku a na Slovensku.

Velkou zálibou jsou nové technologie, které se snažíme stále aplikovat do našeho výrobního procesu. Pravidelně tak navštěvujeme světové výstavy a hledáme stále nové a nové cesty jak pro naše zákazníky dělat maximum v ohledu výroby ponožek a použitých technologií.

Zdroj: MORAVEC KVALITNÍ PONOŽKY s.r.o.Nápovědu najdete ZDE.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 5 výherců, kteří vyhrávají voucher v hodnotě 1.000 Kč na nákup ponožek dle vlastního výběru v eshopu https://www.moravec-cz.com/