Vuch je mladou značkou z východočeské Chrudimi, která před sedmi lety objevila díru na módním trhu. Její hlavní vizí je vytvářet netradiční módní kousky plné barev a radosti, které perfektně doplní a rozveselí každý tvůj outfit. Do designu svých produktů vnáší vlastní invenci, nápady, příběh a v neposlední řadě také srdce. I proto přes svůj relativně nízký věk dobíjí evropský trh módy a nadále rozšiřuje svůj sortiment o nové produktové kategorie. Na jejich webu nebo na prodejnách v Praze a Chrudimi najdeš designové kabelky, spolehlivé batohy, roztomilé peněženky, kvalitní boty a mnoho dalších doplňků.

Batohy uvedla značka Vuch do sortimentu teprve v roce 2018, ale poměrně rychle se staly ultimátními oblíbenci všech zákazníků. Sekce batohů totiž potěší zapálené dobrodruhy i elegantní dámy. V sortimentu najdeš jak velké funkční batohy s několika kapsičkami a prostorným úložným prostorem, tak i třeba malé batůžky. Ty díky elegantnímu vzhledu nahrazují funkci kabelek, takže jsou ideální volbou na procházku do města, na kafe nebo třeba na rande.

Pokud upřednostňuješ kvalitní a dlouhotrvající materiály, omrkni kožené batohy, které se díky bytelné struktuře skvěle hodí na pracovní schůzky nebo do školy na přednášku. Další podkategorií jsou i cestovní tašky. Ty se stanou tvým spolehlivým parťákem na výlety a cesty po Čechách i v zahraničí. V nabídce můžeš vybírat z různých barev a materiálů, od koženky přes neopren až po klasický canvas. Na závěr najdeš v této kategorii i tašky na notebook, na které se můžeš zaručeně spolehnout, že ochrání tvůj notebook před škrábanci a jakýmkoliv poškozením a ještě s nimi budeš vypadat skvěle.

Tak přivítej jaro v plné parádě a udělej si radost malou barevnou radostí.

Zdroj: Vuch s.r.o.Ze všech správných odpovědí vybereme jednoho šťastlivce, který vyhraje dárkový poukaz na 5 000 Kč. Ten může uplatnit na prodejnách Vuch v Chrudimi či v Praze, i na e-shopu vuch.cz.

Zdroj: Vuch

Nápovědu a všechny naše barevné doplňky najdeš na webu - vuch.cz.