Nezřídka si všimneme, že není něco v pořádku až na konci dne po delším pobytu v chladu. Již deset minut při -5 °C může být při nesprávném oblečení rizikových a vítr i sníh tento čas dále zkracuje. Hranicí, kdy je třeba zpozornět, je přechod z běžného začervenání pleti do blednutí. Drobné kožní cévy se uzavírají a nastává snížení citlivosti. Pokud působení nízké teploty neomezíte, objevuje se opět začervenání, pocit tepla, mravenčení a svědění. Následuje otok a tvorba puchýřů. Tento průběh napovídá, že je dobré zařídit se a v teple udržet celé tělo včetně hlavy a obličeje. Ve větru a pokud sněží vaši tvář spolehlivě ochrání kukla nebo i volnější krytí z vhodného materiálu. Každopádně nezapomeňte ochránit pokožku vhodným krémem a postarejte se o ni i po návratu ze zimy do tepla.

S ochranou pokožky na tváři i rukou pomůže zimní krém a pokud máte pocit, že vaše pleť prochladla příliš a jeví známky podráždění, je tady NEODERM od MediCare.

Jde o přípravek na pomezí krému a masti se zesílenou schopností přímé regenerace pokožky a mimořádným hojivým účinkem. NEODERM obnovuje lipidovou vrstvu pokožky, která je významnou ochrannou bariérou. Tím zamezuje jejímu dráždění zvenčí a současně ji zklidňuje. Hojivé procesy jsou podpořeny a dochází k úspěšné regeneraci postižených míst. Obnovuje se celistvost pokožky, která získává zpět svou odolnost, vláčnost a zdravý vzhled.

NEODERM je výborným pomocníkem při péči o atopickou pokožku a pokožku postiženou lupénkou, zaceluje popraskanou kůži, působí proti praskání rtů, je vhodný na doléčení oparů a regeneruje pokožku po estetických zákrocích jako je laser, dermabraze nebo mezoterapie.  

Zimní krém účinně předchází poškození kůže mrazem a chladem
Zatímco NEODERM krém využijete zejména v okamžiku poškození kůže při chladu a mrazu, Zimní krém je každodenním společníkem pro pravidelnou ochranu kůže obličeje a rukou v zimním období. Oba přípravky prošly náročnými dermatologickými testy a jsou vhodné i pro ošetření pokožky malých dětí, včetně kojenců.

Nápovědu hledejte na www.syncare.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme 5 výherkyň/ výherců, kteří se mohou těšit na krém NEODERM od MediCare.