RETROMĚSTEČKO (nejen) ČSLA, setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek je originální stálicí na poli významných projektů, vyzdvihující tradice a vývoj v různých oborech a bezpečnosti státu. Již tradičně se otevřou v Pardubicích bývalá kasárna T.G.Masaryka, prostory pro veřejnost běžně nepřístupné.

Milovníci auto-moto veteránů, vojenskohistorické techniky, hasičů všeho druhu a široké oblasti bytí a dění od první republiky po současnost, můžou zažít procházku časem a spoustu zážitků. Druhá sobota a neděle v září má zde programová stanovišťě, dvě dynamické arény včetně tankodromu a bohatý doprovodný program. Můžete se procházet, kochat, nabírat vědomosti, svézt se dobovou technikou nebo se aktivně zapojit třeba do soutěží či celoplošné bojovky o zážitkové rodinné výhry.

Prožijete nezapomenutelný víkend už proto, že vstupenka platí pro pro oba programové dny. Fotky, videa z předchozích ročníků a informace najdete na www.retromestecko.cz.

Zdroj: RETROMĚSTEČKO s.r.o.Nápovědu najdete na www.retromestecko.cz

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 10 výherců, kteří vyhrávají rodinnou víkendovou vstupenku do RETROMĚSTEČKA 2022 ve dnech 10. a 11.září 2022.