RETROMĚSTEČKO … (nejen) ČSLA, setkání HASIČŮ a bezpečnostních složek je originální stálicí na poli významných projektů, vyzdvihující tradice a vývoj v různých oborech a bezpečnosti státu. Již tradičně se otevřou v Pardubicích bývalá kasárna T.G.Masaryka, prostory pro veřejnost běžně nepřístupné.

Zdroj: RETROMĚSTEČKO s.r.o.
Milovníci auto-moto veteránů, vojenskohistorické techniky, hasičů všeho druhu a široké oblasti bytí a dění od první republiky po současnost, můžou zažít procházku časem a spoustu zážitků. Druhá sobota a neděle v září má zde programová stanovišťě, dvě dynamické arény včetně tankodromu a bohatý doprovodný program. Můžete se procházet, kochat, nabírat vědomosti, svézt se dobovou technikou nebo se aktivně zapojit třeba do soutěží či celoplošné bojovky o zážitkové rodinné výhry. Prožijete nezapomenutelný víkend už proto, že vstupenka platí pro pro oba programové dny. Zdroj: RETROMĚSTEČKO s.r.o.

Fotky, videa z předchozích ročníků, informace a nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.retromestecko.cz.

Ze všech správných odpovědí vybereme náhodně 11 výherců, kteří vyhrají rodinnou víkendovou vstupenku na RETROMĚSTEČKO… 2021 ve dnech 11. a 12. září.