Představte si ji jako klasickou dětskou stavebnici, ze které si složíte jednou domeček a příště třeba garáž. Při stavění se fantazii meze nekladou, a stejně tak je to s průlezkami Faber. Začněte se základní stavebnicí a plynule přejděte k dalším úrovním, které vaše děti nadchnou. Faber nemá hranice – jediným limitem je velikost vašeho prostoru. Děti budou nadšené, díky nekonečným možnostem je stavebnice nikdy neomrzí. Bukové dřevo, šikovné ruce a výroba srdcem – to je Antonie Emma.

Zdroj: Antonie&Emma s.r.o.

ZOE8 – (ne)tradiční dřevěné hračky

Chybí vám v nabídce dětských hračkářství přirozenost a tradiční kvalita? Nám také. A právě proto vznikl projekt ZOE8, který se zabývá výrobou ekologických dřevěných hraček s nulovou uhlíkovou stopou. Hračky ZOE8 jsou vyráběné v České republice, v prostředí, které nám je blízké – nemusí tak za našimi dětmi cestovat přes půl světa.

Zdroj: Antonie&Emma s.r.o.
Posláním ZOE8 je přinést do dětských pokojíčků nezávadné dřevěné hračky, kterým vdechly život stromy z českého lesa. Takové hračky, které jen tak nevyhodíte, protože veškeré jejich části je možné v případě poškození jednoduše nahradit. Hračky ZOE8 budou děti doprovázet dlouhé roky a stanou se rodinnou památkou, která bude předávána mezi generacemi. Díky pečlivé výrobě a použitým kvalitním materiálům je tohle opravdu realita. Potěšte své děti panenkou Zoe, funkční ponorkou, originálním autíčkem nebo kufříkem na drobnosti. Dřevěné hračky z ČR umožní dětem vyrůstat v přirozenějším prostředí.

Zdroj: Antonie&Emma s.r.o.
Jsme parta nadšenců, která se snaží dělat svět zdravějším místem pro život. Jsme Antonie Emma a ZOE8 z Českého ráje.

Zdroj: Antonie&Emma s.r.o.

Nápovědu najdete na www.antonieemma.cz

Zdroj: Antonie&Emma s.r.o.Ze všech správných odpovědí náhodně vybereme 3 výherce, kteří obdrží:
1. místo: stavebnici Faber Panther v hodnotě 7.300 Kč
2. místo: poukázka v hodnotě 500 Kč na nákup produktů od ZOE8
3. místo: poukázka v hodnotě 500 Kč na nákup produktů od ZOE8

Neusmálo se na vás v soutěži štěstí? Nevadí, i tak pro vás máme malý dáreček - stačí při nákupu v e-shopu antonieemma.cz zadat slevový kód DENIK10 a sleva 10% bude platit pro celý sortiment eshopu antonieemma.cz

Zdroj: Antonie&Emma s.r.o.