Tento výjimečný pomocník vás osvobodí od namáhavého ohýbání, namáčení rukou a nekonečného ždímání mopu. Nabízí také mnoho dalších výhod, které vám usnadní úklid a ušetří čas i energii. Díky letošní limitované edici ve třech moderních barvách se Spontex Express System+ stane nejen efektivním pomocníkem, ale také stylovým doplňkem vašeho domova. Spontex tak přináší zábavu při úklidu a zářivou čistotu do každé místnosti. Připravte se na jednoduchý, hygienický a rychlý úklid s mopem, který vám usnadní život.

Spontex Express System+ je univerzálním nástrojem pro čištění všech typů podlah. Bez ohledu na to, zda máte parkety, dlažbu, linoleum nebo laminátové podlahy, tento mop vám poskytne skvělé výsledky a zachová jejich krásný vzhled. Velká vytírací hlava je oblíbenou předností tohoto osvědčeného mopu, což umožní rychle a efektivně čistit větší plochy bez zbytečného opakování tahů.

Kbelík je vybaven účinným systémem podélných mřížek, které umožňují snadné máchání a odstranění nečistot z hlavy mopu. Stačí jen ponořit mop do kbelíku, párkrát stlačit a máte hotovo. Zapomeňte také na ruční ždímání mopu. Díky ergonomické rukojeti a integrovanému rotačnímu systému v rukojeti už nikdy nebudete muset řešit nepříjemné ohýbání při ždímání mopu. Jednoduše stačí odemknout tyč a stisknout rukojeť a Spontex Express System+ se postará o zbytek!

Nepostrádá ani automatické rozkládání hlavy mopu, což vám ušetří čas a zjednoduší manipulaci s mopem. Stačí jen jednoduše sklopit tyč do strany a hlava mopu se rozevře a máte ho připravený k dalšímu úklidu. Žádné složité postupy a zbytečné manuální úpravy.

Mop Spontex Express System+ samozřejmě obsahuje i návlek ze 100% mikrovlákna, který je schopen odstranit až 99 % bakterií z povrchů bez potřeby použití agresivních čisticích prostředků. To znamená, že můžete chránit sebe a svou rodinu před nežádoucími mikroorganismy bez zbytečné chemie.

V letošním roce vám chceme přinést ještě více radosti z úklidu, proto jsme pro tento podzim připravili limitovanou edici Spontex Express System+ ve třech krásných barvách – světle šedá, tmavě šedá a neonově žlutá. Vyberte si tu, která se vám nejvíce líbí, a udělejte si úklidovou rutinu ještě zábavnější! Objevte s námi všechny barvy čistoty!

S mopem Spontex Express System+ získáte spojence pro rychlý a efektivní úklid, který vám usnadní život. Zapomeňte na zdlouhavé úklidové rutiny a dejte šanci modernímu čištění s tímto inovativním mopem. Vaše podlahy budou zářit čistotou, a vy budete mít více času na to, co je pro vás skutečně důležité. Nezapomeňte si pořídit letošní limitovanou edici Spontex Express System+ a udělat si úklidovou sezónu ještě veselejší!

O nás
Spontex je významným evropským výrobcem úklidových pomocníků. Příběh značky Spontex začal v roce 1932 ve francouzském městě Beauvais uvedením úplně první mycí houby na trh. Od té doby přináší Spontex více než 90 let inovativní a efektivní řešení výrobků pro úklid celé domácnosti. Mapa Spontex CE je od roku 2010 součástí mezinárodní skupiny Newell Brands.

Nápovědu na soutěžní otázku najdete na www.spontex.cz

Zdroj: Mapa Spontex CE s.r.o.Ze všech správných odpovědí náhodně vybereme tři výherce. Každý z nich obdrží mop Spontex express system + v hodnotě 1 500 Kč.