Fanoušci „intergalaktické“ hudby, těšte se: Star Wars nadchne Česko!
Ať už patříte na stranu řádu Jediů nebo Sithů, konflikty mohou jít tentokráte stranou, protože ne nadarmo se říká, že hudba spojuje i největší nepřátele.
Milovníci vážné hudby a zároveň fanoušci Hvězdných válek se mohou v příštím roce těšit na exkluzivní koncerty toho nejlepšího, co filmy i seriály Star Wars nabízí. Czech Live Symphony Orchestra představí hned několik koncertů filmové hudby ze všech dílů legendární vesmírné ságy.

Pokud jste fanoušky ať už symfonické hudby nebo Hvězdných válek nebo obojího, tak si zapište do kalendáře, že v březnu a dubnu si přijdete na své.
Orchestr zahraje 23. března v Aule Gong v Ostravě, 24. března v Sono Centru v Brně, 30. března v Divadle Hybernia v Praze, 6. dubna v Kongresovém centru ve Zlíně a 26. dubna KD Metropol v Českých Budějovicích.

Koncert epické filmové hudby Star Wars Live in Concert je inspirovaná hudbou nejen oscarového skladatele Johna Williamse, ale také Johna Powella, Josepha Shirleyho a Ludwiga Goranssona. Partitury jsou primárně prováděny symfonickým orchestrem různé velikosti spojeným v několika sekcích sborem. 

Je zde široce využíván leitmotiv a řada hudebních témat, která představují postavy, předměty a události ve filmech.

Během koncertu zazní nejen hudba klasické ságy ale i hudba z nových dílů a seriálů jako je Mandalorian, The Book of Boba Fett, Andor a Obi-Wan. Nebude chybět ani hudební leitmotiv Eno Cordova od skladatele Stephena Bartona, z videohry Jedi: Fallen Order.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Ze všech správných odpovědí vylosujeme tři výherce, každý z nich se může těšit na dvě vstupenky na libovolný koncert EPIC FILM MUSIC OF STAR WARS SYMPHONIC TRIBUTE