Voňavou praskající nebo populární barevnou koupel, které učiní z každého koupání veselý zážitek. A co teprve takové překvapení v podobě koule, která bublá, jemně barví vodu a na závěr odhalí hračku. Rodiče se nemusí obávat, že by produkty obarvily kůži dítěte nebo vanu. Obarvená zůstane pouze voda.

SauBär přináší také produkty dětské kosmetiky, jako je sprchový gel a šampon 2 v 1. Je obzvlášť šetrný k dětské pokožce a vláskům a při kontaktu s očima neštípe. Mytí vlásků se tak obejde bez slziček. Po umytí jsou vlásky hebké a snadno se rozčesávají. Navíc budou krásně vonět po jahodách. Mytí rukou po pobytu venku si děti užijí s mycí pěnou.

Když na jaře přijde období alergií, nebo začnou v zimě děti posmrkávat, přicházejí na pomoc papírové kapesníčky. Díky čtyřem vrstvám jsou SauBär kapesníčky pevné a především šetrné k malým dětským nosánkům. Kromě toho mají kapesníčky veselé dětské motivy.

Součástí nabídky značky SauBär je také kosmetika určená pro extra citlivou dětskou pokožku náchylnou k alergiím.Je bez parfemace a barvicích látek. Poznáte ji snadno díky slovům Ultra Sensitive na obalu. Produkty dm značky SauBär jsou vyrobeny na rostlinné bázi, a proto jsou zcela vhodné pro speciální potřeby dětské pokožky. Díky obsahu panthenolu chrání pokožku před vysušením. Výrobky jsou pH-neutrální a dermatologicky testovány.

Zdroj: dm drogerie markt s.r.o.Nápovědu najdete na www.dm.cz

Ze všech správných odpovědí náhodně vybereme 10 výherců, kteří vyhrávají dm dárkovou kartu v hodnotě 500 Kč.